چایت را من شیرین میکنم

چایت را من شیرین میکنم

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۲۴۰,۰۰۰
%۱۰
۲۱۶,۰۰۰
تومان
رده سنی:
عمومی
قالب:
رمان
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
Unknown
صفحات:
۳۶۸
وزن:
۳۳۴ گرم
شابک:
9786008460220

معرفی کتاب

کتاب چایت را من شیرین می‌کنم اولین رمان زهرا بلند دوست است. او در این کتاب که توسط نشر کتابستان معرفت به چاپ رسیده‌است، از اسلام، شیرینی ارتباط با خداوند، پشتیبانی و همراهی پروردگار در سخت ترین لحظات و عاشقانه‌ای پر التهاب اما پاک می‌گوید که از زبان دختری به اسم سارا روایت می‌شود و خلال اتفاقات کتاب، به صورتی لطیف شبهات گوناگون حجاب، نماز، پایبندی به اسلام و مقدسات، دفاع از حریم اهل‌بیت(ع) و... پاسخ داده می شود.

ماجرا آنجا پرپیچ و خم تر می‌شود که بدانید سارا ساکن آلمان است و با رنج‌های بسیاری زندگی سخت و بی یاور می جنگد و همین مساله، قصه را به هیجانی می‌کشاند که فکر شرا هم نمی‌کنید.

در میان متن سرشار از احساس کتاب می‌خوانیم:

((چایی تا وقتی‌که داغه، می‌چسبه. همچین که سرد شد، از دهن میفته. نمازم تا وقتی داغه، به بندبند روحت گره می‌خوره. بعدشم، الله‌اکبر اذون که بلند می‌شه؛ امام زمان اقامه می‌بنده. اون‌وقت کسایی که اول‌وقت نماز می‌خونن، انگار به حضرت اقتدا کردن و نمازشون با نماز مولا میره بالا. آدم که فقط نباید تو جمع‌کردن پول و ثروت، اقتصادی فکر کنه. اگه واسه دارایی اون دنیات مقتصد بودی، هنر کردی!))

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

مثل بیروت بود مثل بیروت بود
۱۰ %
زهرا اسعد بلنددوست
۲۰۰,۰۰۰
۱۸۰,۰۰۰ تومان
حجت خدا حجت خدا
۱۵ %
گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی
۲۵,۰۰۰
۲۱,۲۵۰ تومان
خداحافظ سالار خداحافظ سالار
۱۰ %
حمید حسام
۱۶۰,۰۰۰
۱۴۴,۰۰۰ تومان
رفیق مثل رسول رفیق مثل رسول
۱۰ %
شهلا پناهی لادانی
۵۵,۰۰۰
۴۹,۵۰۰ تومان
شهید نوید شهید نوید
۱۰ %
مرضیه اعتمادی
۱۰۰,۰۰۰
۹۰,۰۰۰ تومان
بادیگارد بادیگارد
۱۰ %
افروز مهدیان
۵۵,۰۰۰
۴۹,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها