چایت را من شیرین میکنم
۳۱
۴
نام اثر :

چایت را من شیرین میکنم

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
عمومی
قالب کتاب :
رمان
وزن :
۳۳۴ گرم
تعداد صفحه :
۳۶۸ صفحه
نوع جلد :
شومیز
به زودی موجود می شود

معرفی کتاب

کتاب چایت را من شیرین می‌کنم اولین رمان زهرا بلند دوست است. او در این کتاب که توسط نشر کتابستان معرفت به چاپ رسیده‌است، از اسلام، شیرینی ارتباط با خداوند، پشتیبانی و همراهی پروردگار در سخت ترین لحظات و عاشقانه‌ای پر التهاب اما پاک می‌گوید که از زبان دختری به اسم سارا روایت می‌شود و خلال اتفاقات کتاب، به صورتی لطیف شبهات گوناگون حجاب، نماز، پایبندی به اسلام و مقدسات، دفاع از حریم اهل‌بیت(ع) و... پاسخ داده می شود.

ماجرا آنجا پرپیچ و خم تر می‌شود که بدانید سارا ساکن آلمان است و با رنج‌های بسیاری زندگی سخت و بی یاور می جنگد و همین مساله، قصه را به هیجانی می‌کشاند که فکر شرا هم نمی‌کنید.

در میان متن سرشار از احساس کتاب می‌خوانیم:

((چایی تا وقتی‌که داغه، می‌چسبه. همچین که سرد شد، از دهن میفته. نمازم تا وقتی داغه، به بندبند روحت گره می‌خوره. بعدشم، الله‌اکبر اذون که بلند می‌شه؛ امام زمان اقامه می‌بنده. اون‌وقت کسایی که اول‌وقت نماز می‌خونن، انگار به حضرت اقتدا کردن و نمازشون با نماز مولا میره بالا. آدم که فقط نباید تو جمع‌کردن پول و ثروت، اقتصادی فکر کنه. اگه واسه دارایی اون دنیات مقتصد بودی، هنر کردی!))

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

معصومه
۲۵ بهمن ۱۴۰۱
عاشقانه ای بی نظیر،من اصلا اصلا کتابهای عاشقانه الکی دوست ندارم.ولی این کتاب خیلی قشنگه.با اینکه واقعی نیست،اما با دل آدم بازی می‌کنه.خواندن این کتاب رو توصیه میکنم
بی نام
۱۴ آذر ۱۴۰۱
خیلی خیلی قشنگه. برگرفته از ذهن نویسنده هست ولی خودش نوشته بر اساس زندگی خانواده های
گمنامـ
۰۶ آذر ۱۴۰۱
رمان خیلی خوبیه من دوستش دارم🌸 من همراش گریه مردم و خندیدم😐
بهار
۱۹ شهریور ۱۴۰۰
یکم تخیلی است ولی برای کسانی که رمان مجازی اند این یک چاپی عالیه

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده