پسر ایل

پسر ایل

نویسنده:
مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۷۲,۰۰۰
%۱۰
۶۴,۸۰۰
تومان
موجودی:
فقط 2 جلد
رده سنی:
عمومی
قالب:
مستند داستانی
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۲۲۵
وزن:
۱۶۸ گرم
شابک:
9786227510195

معرفی کتاب

کتاب «پسر ایل» زندگی‌نامه داستانی شهید دفاع از حرم، محمدعلی قلی زاده، است. ایشان نماینده ولی فقیه در سپاه علی ابن ابی طالب قم بودند که داوطلبانه عازم جنگ سوریه شدند و در عملیات آزادسازی شهر نبل و الزهرا به فیض شهادت نائل آمدند. ایشان فرزند ایل قشقایی بودند که از همان کودکی به دین و روحانیت علاقه وافری داشتند و با راهنمایی آیت الله صدیقی رهسپار تحصیل در مدرسه علمیه شدند. ایشان پس از تکمیل دوره سطح تصمیم می گیرند برای ادامه خدمت وارد سپاه پاسداران شوند. ایشان پس از چند سال مربی عقیدتی در سپاه خمین به شهر قم برگشتند و به نمایندگی ولی فقیه منصوب شدند اما عشق و علاقه وافر ایشان به جهاد و شهادت سبب شد تا دست از این جهان پست بکشند و در طلب رسیدن به مقصود خود راهی شام بلا گردند. این اثر داستانی که از زبان خود شهید ماجرا را روایت می‌کند به خوبی لحظات مختلف زندگی شهید را به تصویر کشیده و نشان می‌دهد چگونه او با سربلند شدن از آزمون‌های بزرگ زندگی توانست خود را شایسته لباس شهادت گرداند.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

 سرانجام آنچه که انتظارش را داشتم اتفاق افتاد؛ انتظاری طولانی و همراه با نگرانی نه این که نگران رسیدن زمانش باشم نه نگران نوع اتفاق افتادنش بودم فکرش سال‌ها مشغولم کرده بود بارها از کنار حوادثی که ممکن بود مرا به اینجا برساند گذشته بودم در همه‌ی آن سال‌ها بارها از خدا خواسته بودم در بهترین حالت برایم اتفاق بیفتد از وقتی که برادرهایم در جبهه بودند و هر چه به پدرم اصرار می‌کردم مرا هم همراه آنان کند بی فایده بود، خودش را در فکرم جای داد و تا چند لحظه ی پیش هم همراهم بود گاهی که آن را در چند قدمی‌ام احساس می‌کردم ترس برم می‌داشت که نکند اتفاق افتاده و من خبر ندارم! به هر حال، انسان است دیگر هر آن باید منتظر آمدنش باشد.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

در مکتب مصطفی در مکتب مصطفی
۱۰ %
جمال یزدانی
۵۰,۰۰۰
۴۵,۰۰۰ تومان
هیچ چیز مثل همیشه نیست هیچ چیز مثل همیشه نیست
۱۰ %
۵۰,۰۰۰
۴۵,۰۰۰ تومان
پسرک فلافل فروش پسرک فلافل فروش
۱۰ %
گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی
۴۵,۰۰۰
۴۰,۵۰۰ تومان
برادر قاسم برادر قاسم
۱۰ %
ابوذر مهروان فر
۳۰,۰۰۰
۲۷,۰۰۰ تومان
این مرد پایان ندارد این مرد پایان ندارد
۱۰ %
سید علی بنی لوحی
۴۰,۰۰۰
۳۶,۰۰۰ تومان
رویای بیداری رویای بیداری
۱۰ %
نسرین پرک
۱۵۰,۰۰۰
۱۳۵,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها