همسایه حیدر

همسایه حیدر

4.2

شهید محمدرضا حسینی مقدم به روایت خانواده و دوستان

نویسنده:
مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۱۸۰,۰۰۰
%۱۰
۱۶۲,۰۰۰
تومان
موجودی:
فقط 8 جلد
رده سنی:
عمومی
قالب:
خاطرات
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۳۷۶
وزن:
۳۵۵ گرم
شابک:
9786225458413

معرفی کتاب

همسایه حیدر

اگر به تاریخ شفاهی و تاریخ نگاری انقلاب علاقه دارید کتاب همسایه ی حیدر را بخوانید، کتابی که  گوشه ای از صفحات جدید انقلاب با عنوان مدافعان حرم را برای شما بازگو می کند، مدافعان حرم همان هایی که با داشتن آرمانی بزرگ و برای دفاع از مظلوم از جان خود گذشتند و در این مسیر آموزه هایی را برای آن ها که می اندیشند از خود به جای گذاشتند.

کتاب همسایه ی حیدر پیرامون روایت زندگی شهید مدافع حرم محمد رضا حسینی مقدم است که از زبان خانواده و دوستان وی بیان شده است، این کتاب با تحقیق بتول پادام، جواد مرتضوی‌زاده و تدوین فاطمه ملکی در انتشارات راه یار به چاپ رسیده است.

بخشی از کتاب : " تابوت روی ماشینِ مشکی بود و پرچم ایران کشیده شده بود روی تابوت. باید تا کربلا می‌رفتیم. به هر ایست‌بازرسی که می‌رسیدیم، هم دست‌ها را می‌آوردند بالا و هم از کوچک تا بزرگ، ایستاده احترام نظامی می‌دادند؛ احترام ویژه‌ای که مشابهش را ندیده بودم. از لحظه‌ای که وارد بازرسی می‌شدیم تا زمانی که ماشین حامل تابوت و مشایعت‌کنندگان خارج می‌شد، این احترام نظامی بود و فقط سرها در مسیر عبورِ ما به بدرقۀ حاج‌رضا می‌چرخید. احساس غرور می‌کردم؛ اما شکسته بودم. تا یادم می‌آمد این احترام برای چه کسی است، قلب و بغضم می‌شکست."

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

مرتضی و مصطفی مرتضی و مصطفی
۱۰ %
علی اکبر مزدآبادی
۷۲,۰۰۰
۶۴,۸۰۰ تومان
دلتنگ نباش دلتنگ نباش
۱۰ %
زینب مولایی
۱۶۰,۰۰۰
۱۴۴,۰۰۰ تومان
قرار بی قرار قرار بی قرار
۱۰ %
فاطمه سادات افقه
۱۵۵,۰۰۰
۱۳۹,۵۰۰ تومان
اسم تو مصطفاست اسم تو مصطفاست
۱۵ %
راضیه تجار
۱۲۰,۰۰۰
۱۰۲,۰۰۰ تومان
مجید بربری مجید بربری
۱۰ %
کبری خدابخش دهقی
۴۰,۰۰۰
۳۶,۰۰۰ تومان
قصه دلبری قصه دلبری
۱۰ %
محمد علی جعفری
۷۵,۰۰۰
۶۷,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها