همرزمان حسین
۳۱
۱
نام اثر :

همرزمان حسین

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
عمومی
قالب کتاب :
سخنرانی
وزن :
۵۱۴ گرم
تعداد صفحه :
۴۲۴ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۱۵۰,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۵ ۱۲۷,۵۰۰ تومان

معرفی کتاب

کتاب همرزمان حسین (علیه السلام) از نقش ائمه (ع) برای  حفظ معارف اسلام در سالهای سراسر التهابی می گوید که اوج آن کربلای مولایمان حسین(ع) بود. 

 این کتاب حاصل تالیف  چندین سخنرانی رهبر کشورمان است که در محرم سال ۱۳۹۳ هجری قمری یعنی دقیقا در روز های سرد بهمن ۱۳۵۱ هجری شمسی که فضای فشار و سرکوب مبارزان توسط ساواک به اوج خود رسیده بود، ایراد شد.

ایشان در هیئت انصار الحسین (ع) تهران درباره اهمیت شناخت صحیح امامان و توطئه دشمنان سخن گفتند  تا معنای مجاهدت از نگاه  ائمه «علیهم السلام» به درستی تبیین شود و مسأله جهاد و حیات سیاسی حتی با تقیه  در زمان امام سجاد، امام باقر، امام صادق و امام کاظم «علیهم السلام» را تحلیل کرده و با طرح «انسان ۲۵۰ ساله» مفهوم آن را شرح داده‌اند.

از سویی دیگر به بیان فعالیت‌های سیاسی کمتر شناخته شده امام زادگان پرداخته‌اند و به این ترتیب سیر دقیق و منطقی از امتداد قیام حسینی را در مبارزات اسلامی پس از ایشان در قالب های مختلف جنگ تا تقیه بررسی کردند. 

مطالعه کتاب همرزمان حسین(ع) برای هرکس که می خواهد در امتداد آن روز عاشورا همراه امامش باشد ضروری است.

به همراه این کتاب یک بسته نمک متبرک آستان قدس رضوی به عنوان هدیه برای شما ارسال می‌شود.

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

مهدی درزی
۲۲ اسفند ۱۴۰۱
کتاب رو از شما خریدم به اضافه طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن... بیشتر از خود کتابها از هدیه متبرکی که قرار داده بودید خوشحال شدم ... واقعا کارتون تحسین برانگیزه ... بسته بندی هم عالی بود ...

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده