نبرد ناتمام

نبرد ناتمام

4.2

خاطرات حجت الاسلام علی شیرازی نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۱۳۰,۰۰۰
%۱۰
۱۱۷,۰۰۰
تومان
موجودی:
فقط 3 جلد
رده سنی:
عمومی
قالب:
خاطرات
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۲۴۸
وزن:
۲۱۸ گرم
شابک:
9786227510539

معرفی کتاب

کتاب «نبرد ناتمام» خاطرات حجت الاسلام علی شیرازی نماینده ولی فقیه در نیروزی قدس سپاه است. این خاطرات در سال 1397 و پیش از شهادت حاج قاسم سلیمانی گردآوری شده است. او در خانواده‌ای باغدار اهل رفسنجان به دنیا آمد و در دوران نوجوانی به سبب علاقه شخصی به سلک روحانیت درآمد. با شروع جنگ تحمیلی همچون دیگر جوانان وطن برای دفاع از آب و خاک شتافت و با نظر فرمانده لشکر ثارالله کرمان مسوولیت تبلیغات را برعهده گرفت. پس از پایان جنگ مدتی طولانی نماینده ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه بود و همراه حاج قاسم سلیمانی به سپاه قدس پیوست و بار دیگر به مدت نه سال با دوست دوران جنگ همراه گشت. این اتفاق هم‌زمان با وقوع جنگ سوریه و آغاز حماسه مدافعان حرم بود. این مساله سبب شد تا از نزدیک شاهد وقایع این جنگ و رشادت شیربچه‌های شیعه باشد و از نزدیک با بسیاری از شهیدان این راه همراه و هم نفس باشد. کوله‌بار خاطرات چهل ساله این روحانی مجاهد و فعال پر است از لحظات زیبا و نابی که بیانگر سیره و عمل شهدا و جانبازان انقلاب و اسلام است. او شاهد رشد و بالندگی انقلاب اسلامی در این چهل سال بوده و روایت خوبی از دفاع مقدس و دفاع از حرم روایت کرده است.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

نزدیک عملیات والفجر ۸ آقای یوسف الهی، آقای بادپا و چند نفر دیگر را در نقاط مختلف اروند می‌گذارد تا میزان پایین و بالا آمدن آب را اندازه‌گیری کنند. می‌خواستند سرعت آب به دست بیاید و بدانند چه ساعتی سرعت آب کمتر است که عملیات را انجام دهند. آقای بادپا یک روز خواب می‌ماند. وقتی بیدار می‌شود می‌بیند دقایقی که می‌بایست اندازه‌گیری می‌کرده خواب بوده پیش خود یک سانتی متر به عدد روز قبل اضافه می‌کند. گزارشی ذهنی می‌نویسد و می‌فرستد. آقای یوسف الهی در اهواز به حاج قاسم می‌گوید بادپا در این جنگ شهید نمی‌شود؛ چون دروغ نوشته است با این که هیچ کس از کار آقای بادپا خبر نداشت. جنگ تمام شد و حسین بادپا شهید نشد. آقای یوسف الهی در همان عملیات والفجر ۸ شهید شد.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

حکایت زمستان حکایت زمستان
۱۰ %
سعید عاکف
۱۲۰,۰۰۰
۱۰۸,۰۰۰ تومان
سلام بر ابراهیم (جلد 1) سلام بر ابراهیم (جلد 1)
۱۰ %
گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی
۸۰,۰۰۰
۷۲,۰۰۰ تومان
حاج قاسم حاج قاسم
۱۰ %
علی اکبر مزدآبادی
۶۶,۰۰۰
۵۹,۴۰۰ تومان
سلام بر ابراهیم (جلد 2) سلام بر ابراهیم (جلد 2)
۱۰ %
گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی
۷۰,۰۰۰
۶۳,۰۰۰ تومان
مسافر کربلا مسافر کربلا
۱۰ %
گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی
۳۵,۰۰۰
۳۱,۵۰۰ تومان
با دست های خالی با دست های خالی
۱۰ %
مهدی بختیاری
۳۹,۰۰۰
۳۵,۱۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها