منتصر

منتصر

4.2

سیری در زندگی شهید محمدحسین جونی

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۱۳۵,۰۰۰
%۱۰
۱۲۱,۵۰۰
تومان
موجودی:
فقط 8 جلد
رده سنی:
عمومی
قالب:
خاطرات
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۳۰۴
وزن:
۳۳۸ گرم
شابک:
9786000332099

معرفی کتاب

کتاب «منتصر» زندگینامه شهید محمدحسین جونی از اعضای جوان حزب الله است که در مبارزه با رژیم اشغالگر صهیونیستی توفیق شهادت را به دست آورد. او در خانواده‌ای مذهبی و مجاهد در جنوب لبنان به دنیا آمد و همواره از نزدیک شاهد ظلم و ستمی که اسرائیل بر سر مردم لبنان و فلسطین وارد می‌ساخته بوده است. او در درس و تحصیل موفق بوده و در جوانی یک مهندس کارآمد بود اما شوق مبارزه با این دشمن ددمنش هیچگاه از ذهنش خارج نشد. او از دوستان نزدیک شهید جهاد مغنیه پسر عماد مغنیه فرمانده دلاور و بزرگ حزب الله بود و پس از شهادت یارش دیگر هیچ آرزو و شوقی جز رسیدن به شهادت نداشت. او با وجود داشتن فرزند و همسر در راه خدا از تمام این موارد دست شست و سرانجام مزد مجاهدت خود را با خون سرخ خود گرفت. این کتاب توسط غیداء ماجد نوشته شده و توسط یوسف سرشار برای انتشارات سوره مهر ترجمه شده است.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

ناگهان همه چیز از صفحه ذهنم پاک شد و یاد جملات آن روز محمد افتادم که می‌خواست مرا از ترک تحصیل منصرف کند: «گاهی یک نفر برای اولین بار در نگهبانی یا حمله شرکت میکند و به افتخار شهادت نائل می‌شود همه چیز دست خداست آنچه آن روز اتفاق افتاده بود ترجمه راستین حرف‌های او بود. این من بودم که در خط مقدم و به عنوان عضوی از گروه پیشرو رزمندگان می‌جنگیدم و در میدان خطر و شهادت بودم؛ در حالی که او در خط پشتی بود و وظیفه‌اش پیشتیبانی از نیروهای پیشرو که برای اولین بار در یک عملیات شرکت می‌کرد؛ اما... اما خداوند متعال او را برگزید و نه ما را و آن تنها موشکی که دشمن در اختیار داشت و شلیک کرد هدفش محمد بود نه دیگران.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

حکایت زمستان حکایت زمستان
۱۰ %
سعید عاکف
۱۲۰,۰۰۰
۱۰۸,۰۰۰ تومان
شاهرخ شاهرخ
۱۰ %
گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی
۴۵,۰۰۰
۴۰,۵۰۰ تومان
کوچه نقاش ها کوچه نقاش ها
۱۰ %
راحله صبوری
۲۵۰,۰۰۰
۲۲۵,۰۰۰ تومان
سلام بر ابراهیم (جلد 1) سلام بر ابراهیم (جلد 1)
۱۰ %
گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی
۸۰,۰۰۰
۷۲,۰۰۰ تومان
مرد رویاها مرد رویاها
۱۰ %
سید مهدی شجاعی
۳۸۰,۰۰۰
۳۴۲,۰۰۰ تومان
طیب طیب
۱۰ %
گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی
۶۵,۰۰۰
۵۸,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها