مردم تصمیم می گیرند
۱
۰
نام اثر :

مردم تصمیم می گیرند

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
عمومی
قالب کتاب :
یادداشت
وزن :
۱۴۴ گرم
تعداد صفحه :
۱۱۲ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۴۰,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۳۶,۰۰۰ تومان

معرفی کتاب

پرفسور سیدحمید مولانا از مشاورین دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور دولت نهم و دهم است. او استاد دانشگاه واشنگتن است و نسبت به فلسفه سیاسی و حوادث منطقه خاورمیانه اشراف بسیار زیادی دارد. در دهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران اتفاقات مهمی از جانب دشمنان انقلاب رخ داد و واکنشی که مردم به این انقلاب مخملی نشان دادند جای تامل و تحلیل فراوانی دارد. حوادثی که ثابت کرد همچنان مردم ایران هستند که سرنوشت کشور را خودشان تعیین می‌کنند.

در کتاب «مردم تصمیم می گیرند» پرفسور مولانا شرایط ایران و خاورمیانه پیش از وقوع انتخابات را بررسی می‌کند و نشان می‌دهد تمام برنامه‌های ایالات متحده برای تضعیف انقلاب اسلامی با نفوذ در کشورهای همسایه با شکست مواجه شده و آن‌ها تصمیم گرفتند با ایجاد یک تفرقه و انقلاب مخملی در درون کشور شرایط پیشرفت و حرکت رو به جلوی ایران را دچار اختلال کنند. نویسنده با نگاهی کلان به اتفاقات آمریکا و تصمیمات سران ایالات متحده در طول این سال‌ها و همچنین نظر به حوادث فتنه نشان می‌دهد که مردم چگونه با حرکت هوشمندانه و بابصیرت خود چشم فتنه را کور کردند و از یک خطر بزرگ جلوگیری کردند.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

اتحاد درونی و تفرقه بیرونی استراتژی هدف و انگیزه آمریکا در شیوه سیاستگذاری خارجی و جهانی است خیلی از اعضای هیئت حاکمه آمریکا و برخی از مشاوران او، از جمله معاون رئیس جمهور، جوزف بایدن عقیده دارند که سیاست هویج و چماق باید در مورد ایران دنبال شود، مسئله فلسطین برپایه الگوی ایرلند شمالی حل گردد. عراق چیزی مانند بوسنی و هرزگوین با حاکمیت و اختیارات سه بخش جدا ولی به صورت پنهان، یعنی شیعیان سنی ها و کردها اداره شود آمریکا عقیده دارد که ایران ممکن است نوعی از این الگو را پذیرد.

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده