مردان نامرئی

مردان نامرئی

نویسنده:
مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۱۷۵,۰۰۰
%۱۰
۱۵۷,۵۰۰
تومان
رده سنی:
بزرگسال
قالب:
داستان
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
Unknown
صفحات:
۴۲۹
وزن:
۳۳۳ گرم
شابک:
9789649737041

معرفی کتاب

داستان‌های امنیتی همیشه طرفداران خاص خودشان را داشته‌اند؛ آثاری که با هیجان، شهامت و شجاعت شناخته می‌شوند. وقتی این داستان‌ها رنگ و بوی زمان‌ها و مکان‌های واقعی را به خود بگیرند، همه چیز شگفت انگیزتر می‌شود و از میان آثاری که این ویژگی‌هارا دارند، «مردان نامرئی» به قلم صادق کرمیار اثری است که در کشورمان ایران رقم می‌خورد.

ماجرا به یکی از عملیات‌های جاسوسی و ضد جاسوسی در زمان جنگ تحمیلی باز می‌گردد و یک طرف قصه، نیرو‌های حفاظت اطلاعات و شناسایی درخط مقدم جبهه هستند و در سوی دیگر واحد استخبارات ارتش بعث حضور دارد.

درست زمانی که شما غرق در خطوط کتاب خواهید بود، به نحوی زیبا و خلاقانه با نحوه مدیریت جنگ و آنچه بر سر گروه‌های اطلاعات عملیات آمده است، آشنا می‌شوید.

چنانکه در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:

((موشو و دیگران هم رسیدند و همگی وارد انبار شدند. نگاهی به اطراف انداخت. از انتهای سالن یکی از کارگران آرام جلو آمد. صاحب با دیدن او خیالش بیشتر آسوده شد. نگاه تندی به جاسم انداخت و خواست چیزی بگوید که از پشت یکی از بارها حسینی مسلح بیرون آمد...))

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

آبنبات دارچینی آبنبات دارچینی
۱۰ %
مهرداد صدقی
۲۷۵,۰۰۰
۲۴۷,۵۰۰ تومان
استاد عشق استاد عشق
۹ %
ایرج حسابی
۵۰,۰۰۰
۴۵,۵۰۰ تومان
فرشته ها هم عاشق می شوند فرشته ها هم عاشق می شوند
۱۰ %
۱۱۲,۰۰۰
۱۰۰,۸۰۰ تومان
دعبل و زلفا دعبل و زلفا
۱۰ %
مظفر سالاری
۱۳۰,۰۰۰
۱۱۷,۰۰۰ تومان
آرزوهای دست ساز آرزوهای دست ساز
۱۵ %
میلاد حبیبی
۷۵,۰۰۰
۶۳,۷۵۰ تومان
زن آقا زن آقا
۱۰ %
زهرا کاردانی
۸۵,۰۰۰
۷۶,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها