قهرمانان کربلا (اسلم ترک)

قهرمانان کربلا (اسلم ترک)

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۴۹,۰۰۰
%۱۰
۴۴,۱۰۰
تومان
رده سنی:
کودکان
قالب:
داستان
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
خشتی
صفحات:
۲۴
وزن:
۵۸ گرم
شابک:
9786226707626

معرفی کتاب

کتاب «اسلم ترک» از مجموعه قهرمانان کربلا ماجرای تنها ایرانی است که در صحنه کربلا حضور داشت و این توفیق را داشت تا در دفاع از امام حسین (علیه السلام) بجنگد و بر دامن امام ندای حق را لبیک بگوید. او جوانی رشید بود که به امام سجاد (علیه السلام) خدمت می‌کرد و کتابت نامه‌های ایشان را به دلیل داشتن سواد برعهده گرفته بود. در روز عاشورا امام حسین (علیه السلام) او و دیگر کارگران کاروان را آزاد نمود تا جان خود را نجات دهند اما او که راه حق و نجات را شناخته بود در میدان ماند و باعث سرافرازی خود و تمام ایرانیان شد. داستان زندگی اسلم ترک در این کتاب برای کودکان ایرانی به قلمی ساده و شیرین نگاشته شده است.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

اسلم قصه‌های زیادی بلد بود؛ در کودکی در ایران قصه‌های زیادی شنیده بود و حالا هم قصه‌های زیادی از قرآن می‌دانست. او بچه‌های خانواده را دور خودش جمع می‌کرد و برایشان قصه می‌گفت. گاهی هم با آن‌ها خواندن و نوشتن تمرین می‌کرد به خاطر اینکه چند زبان بلد بود امام حسین(ع) نوشتن نامه‌ها را هم به او می‌سپرد. مردی که ابتدا کارگر خانه‌ی امام بود با نزدیکی به امام حسین(ع) و تلاش زیاد حسابی پیشرفت کرد. او در کربلا هم از همراهان امام حسین(ع) بود.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

کشتی نجات کشتی نجات
۱۰ %
ناهید کریمی - نرگس کاهانی
۵۰,۰۰۰
۴۵,۰۰۰ تومان
چرا؟ چرا؟ چرا؟ چرا؟ چرا؟ چرا؟
۱۰ %
۶۰,۰۰۰
۵۴,۰۰۰ تومان
نذر مخصوص نذر مخصوص
۱۰ %
کلر ژوبرت
۵۰,۰۰۰
۴۵,۰۰۰ تومان
پرنده در گودال پرنده در گودال
۱۰ %
مسلم ناصری
۵۵,۰۰۰
۴۹,۵۰۰ تومان
قهرمانان کربلا (حسین(ع)) قهرمانان کربلا (حسین(ع))
۱۰ %
منصوره مصطفی زاده
۴۹,۰۰۰
۴۴,۱۰۰ تومان
خیمه ماهتابی خیمه ماهتابی
۱۰ %
فاطمه سادات موسوی
۵۰,۰۰۰
۴۵,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها