عملیات سیا پس از انقلاب

عملیات سیا پس از انقلاب

4.2

خوانشی مستند از چهاردهه راهبردها و اقدامات سازمان CIA علیه جمهوری اسلامی ایران

نویسنده:
مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۴۰۰,۰۰۰
%۱۰
۳۶۰,۰۰۰
تومان
رده سنی:
بزرگسال
قالب:
مستند
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۸۰۸
وزن:
۷۷۰ گرم
شابک:
9789643049928

معرفی کتاب

کتاب «عملیات سیا پس از انقلاب» خوانشی مستند از چهاردهه راهبردها و اقدامات سازمان CIA علیه جمهوری اسلامی ایران است. محمد کفاش پس از انجام تحقیقات فراوان سعی نموده گزارشی کامل و باجزئیات از عملیات‌های مختلف سازمان اطلاعات آمریکا که در جهت تضعیف و براندازی جمهوری اسلامی ایران رقم خورده را ارائه دهد. کشوری که چهل سال پیش مطیع کامل سیاست‌ها و اوامر ایالات متحده بود ناگهان با یک انقلاب ایدئولوژیک خواستار استقلال خود و حرکت خلاف جریان هژمونی غرب بود. سیاستمداران و تحلیلگران این کشور در ابتدا امید داشتند این جریان نوپا را با تحریم و جنگ سخت مغلوب نمایند و دوباره دست نشانده‌های خود را بر سر کار آورند اما مقاومت ملت و گردآمدن تحت رهبری امام سبب شد تا از گردنه‌های سخت ابتدای راه بگذرند. اما این پایان دشمنی‌های این کشور نبود و تلاش نمودند با حمایت از نیروهای اپوزیسیون، تقویت جریان‌های مخالف و ترویج فرهنگ غربی در مقابل حاکمیت اسلامی ایران بایستند و با ایجاد اهرم‌های فشار بر مردم و مسوولین آن‌ها انقلاب را از درون تهی سازند. این کتاب با استناد به منابع غربی به بسیاری از دسیسه‌ها و حرکت‌های شکل گرفته در طول این چهل سال می‌پردازد و سرنخ این ماجراها در دست نیروهای جاسوسی و امنیتی آمریکا می‌یابد. از جمله این امور می‌توان به کمک تسلیحاتی به نیروهای تجزیه‌طلب، تزریق پول به جریان‌های اپوزیسیون و راه اندازی پروپاگانداهای رسانه‌ای علیه کشور اشاره کرد.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

سازمان سیا یک کارخانه جاسوس سازی در جهان است که از ظرفیت‌های مختلف انسان‌ها در جهت ابزار قرار دادن اهدافش بیشترین بهره‌ها را می برد و لازم است که شناخت افراد و اقشار مختلف جامعه از این سازمان و دسیسه‌هایش گسترش یابد. سیا بدون هزینه و آموزش و راهکارهای جذب قابل توجه فقط با دادن وعده‌های یک زندگی مرفه گاهی در آستین تگزاس و غرق در موسیقی‌ها سن خوزه کالیفرنیا معروف به بهشت استارتآپ‌ها یا در کنار سواحل پر زرق و برق میامی افراد مدنظرش را از راه دور به جاسوس تبدیل می‌کند و پس از استفاده از آن‌ها هیچ تعهدی به آنان نخواهند داشت و در آن قسمت از داستان است که پشیمانی تمام وجود آن فرد را در برمی‌گیرد.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

تفسیر سوره حمد تفسیر سوره حمد
۱۰ %
سید علی حسینی خامنه ای
۱۱۵,۰۰۰
۱۰۳,۵۰۰ تومان
ساده مثل روح الله ساده مثل روح الله
۱۰ %
علی اکبر سبزیان
۵۵,۰۰۰
۴۹,۵۰۰ تومان
عهد مشترک عهد مشترک
۱۰ %
سید علی حسینی خامنه ای
۶۳,۰۰۰
۵۶,۷۰۰ تومان
متولد بهمن متولد بهمن
۱۰ %
روح الله رشیدی
۵۰,۰۰۰
۴۵,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها