صراط

صراط

مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۱۷۵,۰۰۰
%۱۰
۱۵۷,۵۰۰
تومان
موجودی:
فقط 6 جلد
رده سنی:
بزرگسال
قالب:
تحقیق
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۴۸۰
وزن:
۴۳۸ گرم
شابک:
9786225503267

معرفی کتاب

کتاب «صراط» نوشته ابراهیم برزگر استاد علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی است. در این کتاب تلاش شده تا اندیشه سیاسی مقام معظم رهبری مورد تحلیل و بازنگری قرار گیرد و منظومه فکری ایشان پیرامون مباحث سیاسی تبیین گردد.در بخش ابتدایی کتاب کلیدواژه های مهمی که در واقع المان های اصلی فکر سیاسی رهبر را تشکیل می دهند مورد بررسی قرار گرفته اند و در بخش های بعدی تلاش شده تاثیر باورها و تفکرات اعتقادی ایشان بر شیوه اتخاذ سیاست های کلان جمهوری اسلامی روشن گردد. همچنین در این اثر نشان داده می شود سیاست ورزی رهبر معظم انقلاب در این چهل سال سبب شده تا این نظام بر صراط مستقیم باقی بماند و با اینکه آسیب ها و افت و خیزهای بسیاری در این مسیر تجربه کرده اما چارچوب های اصلی خود را در جهت رسیدن به اهداف حقیقی سالم نگه دارد. این اثر خوانشی علمی و موشکافانه از بیانات مقام معظم رهبری است که خوانندگان با مطالعه آن قادر خواهند به نظریات ایشان نزدیک شده و دکترین سیاسی رهبر معظم انقلاب را بهتر بشناسند.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

یکی از ویژگی‌های تمدن مدعی آینده و تمدن نوین اسلامی آزادی انتخاب، عدم تحمیل راه خود بر دیگر ملت‌ها و بسترسازی برای تشخیص مسیر درست است. این کار با آزادسازی فطرت و بیدارسازی فطرت سرکوب شده‌ی الهی آنان انجام می‌شود. دغدغه‌ی در صراط بودن و تشخیص مسیر درست دغدغه‌ی پایدار متفکّر موردی ما است. ما باید دنبال تمدن نوین اسلامی باشیم. این به معنای تحمیل اخلاق و فرهنگ خود بر دیگر ملت‌ها نیست؛ این به معنای عرضه کردن هدیه‌ی الهی به ملت‌ها است تا ملت‌ها با اختیار خود، با انتخاب خود با تشخیص خود راه درست را انتخاب کنند.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

ارتداد ارتداد
۱۰ %
وحید یامین پور
۹۵,۰۰۰
۸۵,۵۰۰ تومان
روایت تفکر، جلد چهارم، این عصر قرمز است روایت تفکر، جلد چهارم، این عصر قرمز است
۱۰ %
۸۰,۰۰۰
۷۲,۰۰۰ تومان
انسان 250 ساله (حلقه سوم) انسان 250 ساله (حلقه سوم)
۱۰ %
۲۷۰,۰۰۰
۲۴۳,۰۰۰ تومان
عصر جدید عصر جدید
۱۰ %
سید محمدمهدی میرباقری
۶۰,۰۰۰
۵۴,۰۰۰ تومان
فتنه تغلب فتنه تغلب
۱۰ %
مصطفی غفاری
۵۰,۰۰۰
۴۵,۰۰۰ تومان
نقدی علمی بر سند 2030 نقدی علمی بر سند 2030
۱۰ %
سید محمدحسین راجی
۲۷,۰۰۰
۲۴,۳۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها