شرکت شکست ناپذیر

شرکت شکست ناپذیر

مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۲۹۴,۰۰۰
%۱۰
۲۶۴,۶۰۰
تومان
موجودی:
فقط 2 جلد
رده سنی:
کارآفرینان
قالب:
مشاوره
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
Unknown
صفحات:
۳۶۴
وزن:
۷۳۰ گرم
شابک:
9786227089264

معرفی کتاب

بازآفرینی، رقابت، گذشتن از مرزها. این سه عبارت کلیدواژه‌های اصلی کتاب «شرکت شکست‌ناپذیر» است و دارد مخاطبان را با همین سه نکتۀ کلیدی به مسیر درستی سوق بدهد. این روزها بازار کتاب‌های انگیزشی بسیار داغ است و از دل ژانر موفقیت، سبک محبوبی از متولّد شده که مدیران تجاری و صاحبان کسب‌و‌کار را مخاطب اصلی خود قرار می‌دهد. ایدۀ نوشتن کتابی با عنوان زیبایی مثل شرکت شکست‌ناپذیر می‌تواند ساده باشد؛ اما در عمل این محتویات کتاب است که آن را به موفقیت رسانده است.

«الکساندر استروالدر، ایو پیگنیور، فرد اتیمبل و آلن اسمیت» چهار نویسنده‌ای هستند که این ایده را عملی کردند و در این کتاب با روش‌هایی که از تجربیات واقعی بازار کار حاصل شده، شیوه‌ای تازه برای پویایی سازمان در شرایط غیرقطعی و متغیر فعلی ارائه می‌کنند. این چهارمین کتاب از مجموعۀ کسب و کار استراتژیست است؛ شرکت آموزش و مشاوره‌ای که الکساندر استروالدر یکی از بنیان‌گذاران آن است. نقشۀ سبد مدل‌های کسب‌و‌کار مفهوم اصلی این کتاب است؛ ابزاری برای مدیریت استراتژیک سازمان در راستای پیشبرد همزمان مدل‌های درحال توسعۀ کسب‌و‌کارتان و ارتقای هرکدام به تناسب نیاز و توانایی‌ها. دیدگاه و توانایی جدیدی که خوانندگان این کتاب به آن نیاز دارند، چیزی است که باعث شده این جلد در ادامۀ سه بخش قبلی این مجموعه به شهرت جهانی برسد و در بسیاری از مدل‌های تجاری به‌کار گرفته شود.

در این بخش برشی از این کتاب را می‌خوانیم:

«وقتی تک‌تک تیم‌هایتان طبق خواستۀ شما، به ردیابی شاخص‌های کلیدی عملکرد پروژۀ اکتشافشان پرداختند، می‌توانید وضعیت سبد اکتشافتان را به تصویر بکشید. این کار برایتان نمای کلی اثربخشی را از پتانسیل مالی ایده‌هایتان در سبد اکتشاف و سطح ریسک فعلی آن‌ها مهیّا می‌سازد. وقتی به این داده‌ها و نمای کلی مجهز باشید، می‌توانید تصمیمات سرمایه‌گذاری بهتری اتخاذ کنید و تصمیم بگیرید روی کدام پروژه‌ها سرمایه‌گذاری و از آن‌ها حمایت کنید و کدام پروژه‌ها را کنار بگذارید.»

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

از شنبه از شنبه
۱۰ %
محمد پیام بهرام پور
۳۶,۰۰۰
۳۲,۴۰۰ تومان
باشگاه مغز جلد سه باشگاه مغز جلد سه
۱۰ %
حامد اختیاری
۱۶۰,۰۰۰
۱۴۴,۰۰۰ تومان
دخترانه های در گوشی دخترانه های در گوشی
۱۰ %
گروه نویسندگان شمسه
۱۳۵,۰۰۰
۱۲۱,۵۰۰ تومان
معجزه گفتگو معجزه گفتگو
۱۰ %
سوزان هیت لر - اکرم کرمی
۲۶۰,۰۰۰
۲۳۴,۰۰۰ تومان
چگونه کتاب بخوانیم چگونه کتاب بخوانیم
۱۰ %
محمدهادی زاهدی - مارتیمر جی آدلر - چارلز لینکلن ون دورن
۲۸۰,۰۰۰
۲۵۲,۰۰۰ تومان
پاداش پاداش
۱۰ %
سید شمس الدین میرابوطالبی - دن آریلی
۹۸,۰۰۰
۸۸,۲۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها