زندانبان یهودی

زندانبان یهودی

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۱۳۴,۰۰۰
%۱۰
۱۲۰,۶۰۰
تومان
موجودی:
فقط 3 جلد
رده سنی:
عمومی
قالب:
رمان
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
Unknown
صفحات:
۲۶۸
وزن:
۲۱۴ گرم
شابک:
9789649737614

معرفی کتاب

زندگی ائمه و حوادث بزرگ و ماندگاری که در دوره ولایت هر کدام از ایشان رخ داده می‌تواند دستمایه هزاران اثر هنری قرار گیرد و هر هنرمندی می‌تواند با زبان خود قدمی در جهت اعزاز نام این اسماء مبارک بردارد. زندگی و زمانه امام کاظم (علیه السلام) از جمله مواردی است که بسیار جای کار دارد و برای شناساندن این امام معصوم می‌توان از ابزار ادبیات و هنر استفاده‌های فراوانی کرد.

همانطور که بسیاری از شما می‌دانید عمر امام هفتم شیعیان سالیان متمادی در زندان هارون الرشید خلیفه عباسی بی هیچ بهانه و جرمی به اسارت گذشت. کتاب «زندانبان یهودی»  در مورد رئیس شرطه‌های بغداد، سندی، مردی ظالم و ستمگری است که از هارون الرشید دستور دستگیر کردن امام را می‌گیرد. اما خبر ندارد که این اتفاق سرآغاز تحولات بزرگی برای خانواده‌‍اش و جهان اسلام است.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

تعجبم بیشتر شد. این دیگر برای چه به موسی بن جعفر احترام می‌گذاشت؟ با خودم گفتم ما را ببین روی دیوار که داریم یادگاری می‌نویسیم؟ خودشان دارند به این آدم رو می‌دهند آن وقت گله دارند که چرا دیگران به وظایف‌شان عمل نمی‌کنند. من اما از اسب پایین نیامدم نباید از همین الان از خودم ضعف نشان می دادم. ابو منصور هم کنار من روی اسبش بود. اما مسیب از اسب پیاده شد و با چشم‌هایی لرزان به موسی بن جعفر خیره شد. جایش نبود که بهش بتوپم گذاشتم تا بعد خدمتش برسم. غلامان و کنیزان فضل بن یحیی، پشت سر موسی بن جعفر جمع شدند.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

آفتاب در حجاب آفتاب در حجاب
۱۰ %
سید مهدی شجاعی
۱۱۰,۰۰۰
۹۹,۰۰۰ تومان
آموزش مصور احکام آموزش مصور احکام
۱۰ %
سید علی حسینی خامنه ای
۱۵۰,۰۰۰
۱۳۵,۰۰۰ تومان
احضاریه احضاریه
۱۰ %
علی مؤذنی
۹۵,۰۰۰
۸۵,۵۰۰ تومان
شماس شامی شماس شامی
۱۰ %
مجید قیصری
۱۳۰,۰۰۰
۱۱۷,۰۰۰ تومان
ادموند (جلد اول ) ادموند (جلد اول )
۹ %
۱۰۰,۰۰۰
۹۱,۰۰۰ تومان
برادر من تویی (زندگی حضرت عباس (ع) ) برادر من تویی (زندگی حضرت عباس (ع) )
۱۰ %
۱۲۰,۰۰۰
۱۰۸,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها