زایو
۲۸
۵
نام اثر :

زایو

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
نوجوان
قالب کتاب :
رمان
وزن :
۲۷۰ گرم
تعداد صفحه :
292 صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۱۶۰,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۱۴۴,۰۰۰ تومان

معرفی کتاب

در کتاب«زایو» مصطفی رضایی کلورزی شما را به جهان سال 1420شمسی می برد که ویروسی عجیب تمام جهان را آلوده خود ساخته و کسی توان ساختن واکسن آن را ندارد تا آنکه...

در این اثر از نشر کتابستان معرفت، هیجان یک فضای تخیلی را تداعی می کند و اگر مدت زیادی است که به سراغ کتابها نیامده‌اید، این کتاب می‌تواند شما را به دنیای نوشتارهای جذاب بازگرداند.

در حالی که با فریاد حرف می‌زد گفت: «از لحظه‌ای که پاتون رو روی پله‌ها بذارین و وارد هواپیما بشین، نه اسمی خواهید داشت و نه وجود خارجی. متوجه هستین که، دکتر؟» دکتر پارسا چند لحظه‌ای خیره شد به محافظش. سپس نگاهی به هواپیما انداخت و به پله‌ها. بعد دستش را زیر قطرات باران کاسه کرد و به آن چشم دوخت. باران تندتر و قطره‌هایش درشت تر شده بود. سپس دوباره نگاه به نگاه محافظ دوخت و گفت:« بله؛ متوجه هستم! شاید روزی تنها کسی باشم که ویروس رو شکست می‌ده.»))

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

بانوی مجاهد
۰۴ اسفند ۱۴۰۱
کتاب خوبیه اگر میخواید این کتاب رو بخونید حتما جلد دوم رو هم بخونید
زهرا دهقان
۲۲ دی ۱۴۰۰
سلام. عالیه. بهترین کتابیه که توی عمرم خوندم.
زهرا دهقان
۲۲ دی ۱۴۰۰
سلام. عالیه. بهترین کتابیه که توی عمرم خوندم.
لی‌لی‌آ
۱۰ مهر ۱۴۰۰
عالیهههههه با اینکه این کتاب قبل کرونا نوشته شده و الان کلی اثر دیگر در ستایش تلاش های مدافعان سلامت نوشته شده، این باز هم برای من زیبا ترین اثر برای ستایش واکسن ایرانی است. امیدوارم واقعیت شبیه زایو باشه ولی به ایذا نرسیم:))))
T.A
۱۴ تیر ۱۴۰۰
عاااااااالی بود

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده