رسانه و فضای مجازی (ره‌نامه: جلد۳۰)

رسانه و فضای مجازی (ره‌نامه: جلد۳۰)

مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۷۰,۰۰۰
%۱۰
۶۳,۰۰۰
تومان
موجودی:
فقط 8 جلد
رده سنی:
جوانان
قالب:
تحقیق
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
پالتویی کوچک
صفحات:
۱۴۴
وزن:
۹۸ گرم
شابک:
9786225503021

معرفی کتاب

امروز رسانه‌ها در دنیا فکر، فرهنگ، رفتار و در حقیقت هویت فرهنگی انسان‌ها را القا می‌کنند و تعیین کننده هستند. رسانه‌ها می‌توانند در بهبود وضعیت زندگی انسان مؤثر باشند؛ می‌توانند در گسترش صلح و امنیت جهانی مؤثر باشند؛ می‌توانند در ارتقای اخلاق و معنویت در میان انسان‌ها مؤثر باشند و می‌توانند انسان‌ها را خوشبخت‌تر کنند؛ متقابلاً می‌توانند وسیله‌ی برافروختن جنگ‌های خانمان سوز باشند؛ می‌توانند عادات و آداب و رفتارهای مضر را در میان مردم رایج کنند؛ می‌توانند ملت‌هایی را از هویت انسانی خودشان و هویت ملی‌شان تهی کنند و می‌توانند احساس تبعیض را در انسان‌ها زنده کنند. رسانه‌ها امروز نقششان خیلی زیاد است. به همین دلیل که «رسانه و فضای مجازی» همچون یک چاقوی دو لبه است بر تمام جوانان لازم است تا سواد استفاده و فعالیت در این امور را فرابگیرند. و چه بهتر که این رهنمودها را از راهبر این انقلاب بزرگ فرابگیرند که خود هم نسبت به مسیر طی شده و هم آینده پیش رو آگاهی وسیعی دارد. دوست و دشمن را می‌شناسد و می‌تواند چاله و پیچ راه را تشخیص دهد. سی امین ره‌نامه نیز به این موضوع پرداخته و مباحث ایشان را پیرامون این بحث گردآوری نموده است.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

امروز کار عمده دشمن در جنگ نرم غبار پراکنی در فضای سیاسی کشور است؛ این را توجه داشته باشید. امروز مهم‌ترین کار دشمن این است افرادی که در کار سیاسی و مسئله ی سیاسی واردند و مطلعند می‌دانند امروز قدرت ابرقدرت‌ها بیش از آنچه که در بمب هسته‌ای شان باشد در ثروت‌های انباشته‌ی در بانک‌هایشان باشد در قدرت تبلیغاتی آن‌ها است، در صدای بلند آن‌ها که به همه جا می‌رسد. شیوه‌های تبلیغاتی را هم خوب بلدند در کار تبلیغات انصافاً پیشرفت هم کرده اند. امروز غربی‌ها - چه اروپا چه در آمریکا در کار تبلیغات شیوه‌های مدرن و بسیار پیشرفته‌ای را یاد گرفته‌اند و بلد شده‌اند؛ ما در این جهت عقبیم.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

سلبریتی های اینترنتی سلبریتی های اینترنتی
۱۰ %
کریستال آبیدین
۳۵,۰۰۰
۳۱,۵۰۰ تومان
امام خمینی (ره‌نامه: جلد۱۴) امام خمینی (ره‌نامه: جلد۱۴)
۱۰ %
سید علی حسینی خامنه ای
۷۰,۰۰۰
۶۳,۰۰۰ تومان
این است گرام این است گرام
۱۰ %
مصطفی امینی خواه
۸۰,۰۰۰
۷۲,۰۰۰ تومان
اینترنت پاک اینترنت پاک
۲۵ %
عماد داوری دولت‌آبادی
۴۰,۰۰۰
۳۰,۰۰۰ تومان
اینستالوژی اینستالوژی
۱۰ %
سید مجید حسینی
۱۶,۰۰۰
۱۴,۴۰۰ تومان
فرزندت را فالو کن فرزندت را فالو کن
۱۰ %
سلمان هاشمیان
۱۲۰,۰۰۰
۱۰۸,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها