غرب شناسی (ره‌نامه: جلد۲۰)

غرب شناسی (ره‌نامه: جلد۲۰)

مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۸۰,۰۰۰
%۱۰
۷۲,۰۰۰
تومان
رده سنی:
جوانان
قالب:
تحقیق
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
پالتویی کوچک
صفحات:
۱۶۸
وزن:
۱۱۴ گرم
شابک:
9786227491913

معرفی کتاب

تشیع که مکتبی است انقلابی و ادامه‌ی اسلام راستین پیامبر (صلى الله علیه وآله وسلّم) همچون خود شیعیان همیشه مورد حملات ناجوانمردانه‌ی مستبدین و استعمارگران بوده است. غرب دارد دنیا را به صورت یک جنگنده به صورت یک وحشی بار می‌آورد. تربیت غرب، انسان را از انسانیت خودش خلع کرده؛ به جای او یک حیوان آدمکش گذاشته است! ما پیشرفت‌های دنیای غرب را می‌پذیریم ولی فساد غرب را که خود آنان از آن ناله می‌کنند نه. غرب انسان درست نمی‌کند؛ آن که انسان درست می‌کند آن مکتب‌های الهی است؛ مکتب‌های توحیدی است که تمام همت انبیا این بوده که آدم درست کنند. ما نمی‌خواهیم تربیت، تربیت غربی باشد. ما می‌خواهیم یک تربیت انسانی باشد به طوری که همه با هم دوست باشند؛ همه رفیق باشند؛ نه من از شما بترسم؛ نه شما از من بترسید محیط محیط رحمت باشد؛ نه محیط رعب و وحشت. این امر که خدمت به انسانیت و خدمت به اسلام است بر عهده‌ی ما و شما است. در بیستمین جلد از مجموعه ره‌نامه تلاش شده با گردآوری بیانات مقام معظم رهبری، «غرب شناسی» را از بیان نافذ و دقیق ایشان فرابگیریم.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

یکی از نکاتی که باید در مواجهه‌ی با دنیای غرب کاملاً به آن توجه داشت عامل و ابزار هنری است که در اختیار غربی ها است. این‌ها از هنر حداکثر استفاده را کرده‌اند برای ترویج این فرهنگ غلط و منحط و هویت سوز؛ بخصوص از هنرهای نمایشی بخصوص از سینما حداکثر استفاده را کرده‌اند. این‌ها به صورت پروژه‌ای یک ملت را تحت مطالعه قرار می‌دهند. نقاط ضعفش را پیدا می‌کنند. از روانشناس و جامعه‌شناس و مورخ و هنرمند و این‌ها استفاده می‌کنند، راه‌های تسلط بر این ملت را پیدا می‌کنند؛ بعد به فیلمساز به فلان بنگاه هنری در هالیوود سفارش می‌کنند که بسازد و می‌سازد.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

جریان شناسی ضد فرهنگ ها جریان شناسی ضد فرهنگ ها
۱۰ %
عبدالحسین خسروپناه
۱۵۰,۰۰۰
۱۳۵,۰۰۰ تومان
سرلوحه ها سرلوحه ها
۱۰ %
رضا امیرخانی
۴۰,۰۰۰
۳۶,۰۰۰ تومان
دین در جهان امروز دین در جهان امروز
۱۰ %
امام موسی صدر
۱۲۵,۰۰۰
۱۱۲,۵۰۰ تومان
نسبت دین با علم و فناوری نسبت دین با علم و فناوری
۱۰ %
سید محمدمهدی میرباقری
۳,۰۰۰
۲,۷۰۰ تومان
جریان شناسی فکری ایران معاصر جریان شناسی فکری ایران معاصر
۱۰ %
عبدالحسین خسروپناه
۱۵۰,۰۰۰
۱۳۵,۰۰۰ تومان
عقل و استدلال و عقلانیت عقل و استدلال و عقلانیت
۲۵ %
۱۸,۰۰۰
۱۳,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها