انقلاب اسلامی (ره‌نامه: جلد۱۵)

انقلاب اسلامی (ره‌نامه: جلد۱۵)

مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۸۵,۰۰۰
%۱۰
۷۶,۵۰۰
تومان
رده سنی:
جوانان
قالب:
تحقیق
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
پالتویی کوچک
صفحات:
۱۸۰
وزن:
۱۲۲ گرم
شابک:
9786227491852

معرفی کتاب

پانزدهمین جلد از مجموعه ره نامه به سراغ بازخوانی مفهوم «انقلاب اسلامی» از نگاه مقام معظم رهبری رفته است. انقلاب اسلامی ایران، یک جنبش الهی در قرن بیستم بود. قرنی که تمام اندیشمندان و متفکران جهان سند منگوله دار آن را به نام استعمارگر بزرگ آمریکا زده بودند و گمان کرده بودند لیبرال دموکراسی با شکست کشورهای کمونیستی آخرین و برترین گفتمانی است که بر جهان حکومت خواهد کرد و تمام ملت ها ناچار خواهند بود سر تعظیم در برابر این سیتسم سکولار فرود آورند و این راه ضلالت و تاریک را با همه ملزوماتش بپذیرند. در این زمان است که ناگهان امام خمینی (ره) ثمره چهارده قرن تلاش علمی و زحمت عملی شیعیان به زیر قاعده های جهان زد و طرحی نو برانداخت. این نقش تازه انقلاب اسلامی بود که چارچوب های راه خود را بر کلمه الله بنا کرده بود و تصمیم داشت زمینه ساز راهی شود که جامعه آرمانی مهدوی سرمنزل مقصود آن باشد. در این اثر رهبر معظم انقلاب به عنوان سکاندار این راه و کسی که نقشه ادامه راه را پی ریزی می کند توضیحات دقیقی پیرامون چارچوب این انقلاب بیان نموده اند، اهدافی که این انقلاب برایش پا گرفت و ذکر آفات و آسیب هایی که ممکن است در ادامه مسیر انقلاب به آن ها دچار شود را توضیح نموده اند.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

این تهاجم فرهنگی که بنده چند سال قبل گفتم این شبیخون فرهنگی که انسان در بخش‌های مختلف علایم آن را مشاهده می‌کرد و امروز هم انسان آن را در بخش‌های مختلفی می‌بیند به این نیت است؛ با این قصد است؛ انقلاب را از محتوای خود از مضمون اسلامی و دینی خود از روح انقلابی خود تهی کنند و جدا کنند.اگر این تاکتیک نفوذ نیز به نتیجه نرسد، تجربه‌ها به ما می‌گوید که آنگاه روش‌هایی چون هرج و مرج و تروریسم و جنگ داخلی میان پیروان ادیان یا قومیت‌ها یا قبایل و احزاب و یا حتی میان ملت‌ها و دولت‌های همسایه و همراه با آن حصر اقتصادی و تحریم و بلوکه کردن سرمایه‌های ملی و نیز هجوم همه جانبه‌ی تبلیغاتی و رسانه‌ای را در پیش خواهند گرفت.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

آقا روح الله آقا روح الله
۱۰ %
حمیدرضا باقری
۲۴۰,۰۰۰
۲۱۶,۰۰۰ تومان
تفسیر سوره حمد تفسیر سوره حمد
۱۰ %
سید علی حسینی خامنه ای
۱۰۰,۰۰۰
۹۰,۰۰۰ تومان
الف لام خمینی الف لام خمینی
۹ %
هدایت الله بهبودی
۹۰,۰۰۰
۸۱,۹۰۰ تومان
متولد بهمن متولد بهمن
۱۰ %
روح الله رشیدی
۵۰,۰۰۰
۴۵,۰۰۰ تومان
طلبه انقلابی طلبه انقلابی
۱۰ %
سعید هلالیان
۲۵,۰۰۰
۲۲,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها