جدول مثل

جدول مثل

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۶۰,۰۰۰
%۱۰
۵۴,۰۰۰
تومان
رده سنی:
نوجوان
قالب:
کتاب کار
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۶۴
وزن:
۹۴ گرم
شابک:
9786225736214

معرفی کتاب

یک سیستم آموزشی سالم و پربازده می‌تواند جامعه را از سخت‌ترین شرایط و بحران‌ها خارج کند. همانطور که در کشورهای پیشرفتۀ امروزی می‌بینیم، امروز توجه به فضای تربیتی و محتوای آموزش بسیار پررنگ است. به همین دلیل باید به آموزش در خانه، زیر نظر والدین و با ابزارهای درست نیز به خوبی پرداخته شود.

کتاب «جدول مَثَل» یک اثر خلاقانه در دستۀ کتاب‌های کودک و نوجوان است که تلاش کرده با روشی جدید، یادگیری ضرب‌المثل‌های فارسی را برای کودکان آسان کند. از زمان‌های دور که بچه‌ها را به مکتب می‌فرستادند، ضرب‌المثل‌ها بخش مهمی از درس‌ فارسی بوده‌اند و شاعران بزرگ ایران‌زمین هم از این ضرب‌المثل‌ها در آثار خود استفاده می‌کردند. حالا نویسندۀ این کتاب از جدول‌های متنوع و گوناگون استفاده کرده تا بتواند ذهن کودکان را فعال کند. «محمدحسین قاسمی» با کمک تکنیک‌های روانشناسی، کتاب خود را به شکلی طراحی کرده که کودکان را تشویق می‌کند برای حدس زدن و به خاطر نگه داشتن ضرب‌المثل‎های فارسی، توانایی‌های ذهن و حافظۀ خود را به چالش بکشند. طراحی جذاب و نقاشی‌های زیبای این کتاب نیز به کمک نویسنده آمده‌اند و درکنار هم، کودکان علاقه‌مند را ترغیب می‌کنند تا در دنیای موبایل‌ها و بازی‌های کامپیوتری و اینترنت، بخشی از اوقان فراغت خود را هم با حفظ کردن و یادگیری ادبیات و زبان فارسی گذرانده و یک سرگرمی مفید پیدا کنند.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

خدا و ضرب المثل ها خدا و ضرب المثل ها
۱۰ %
غلامرضا حیدری ابهری
۷۵,۰۰۰
۶۷,۵۰۰ تومان
قصه ما مثل شد (جلدهای ششم تا دهم) قصه ما مثل شد (جلدهای ششم تا دهم)
۱۰ %
۲۸۰,۰۰۰
۲۵۲,۰۰۰ تومان
مثلک (جلد دوم) مثلک (جلد دوم)
۱۰ %
افسانه شعبان‌نژاد
۴۰,۰۰۰
۳۶,۰۰۰ تومان
ضرب المثل های خیس ضرب المثل های خیس
۱۰ %
غلامرضا حیدری ابهری
۹۲,۰۰۰
۸۲,۸۰۰ تومان
قصه های حسنی مجموعه دوم قصه های حسنی مجموعه دوم
۱۰ %
۶۰,۰۰۰
۵۴,۰۰۰ تومان
قصه ما مثل شد (جلدهای اول تا پنجم) قصه ما مثل شد (جلدهای اول تا پنجم)
۱۰ %
۳۲۰,۰۰۰
۲۸۸,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها