بی پرده با حجاب

بی پرده با حجاب

مترجم:
عطیه حسینی
رده سنی:
بانوان / دختران
قالب:
تحقیق
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۱۱۴
وزن:
۱۴۰ گرم
شابک:
9786006232133

معرفی کتاب

کتاب «بی‌پرده با حجاب» توسط نعیمه اسلاملو و آزاده اکبری نوشته شده است، و توسط انتشارات تلاوت آرامش قدم به بازار گذاشته است، تا گره های ذهنی بسیاری درباره مساله حجاب را بگشاید.

بعد از انقلاب اسلامی و تعریف سازمان‌یافته احکام فردی و اجتماعی آن، هجمه وسیعی علیه مفاهیم و ارزشهای اسلامی از سوی جهان واردشد و بخش عظیمی از حمله علیه حجاب بود .

حجاب نخ فقط بارز ترین نماد حکومت اسلامی که استوار بر مبنای عفت و خویشتنداری بود و مانع از رواج بردگی مدرن با عناوین استثمار شده آزادی و برابری می شد.

از ابزارهای اصلی این مبارزه شبهه پراکنی است. سوالاتی که بارها شنیده.ایم اما شاید تاکنون فرصت بررسی دقیق و بی‌مهابای آن را نیافته باشیم‌.

اما اینک کتاب پیش رو با طرح چالش،جمع‌آوری اطلاعت، بررسی و تحقیق به میدان آمده است.

از ویژگی‌های این اثر آزادی مخاطب در دریافت نتیجه است؛ پس از شرحی روان از دلایلی با منبای روانشناسی رشد و یادگیری و توضیح برخی مفاهیم حقوقی در این رابطه، پذیرش و پاسخ به سوالات بنیادین طول بحث به ذهن پویای مخاطب واگذار می شود و برای تببین ۷۰ شبهه رایج درمورد مساله حجاب و عفاف، از جامع ترین دیدگاه ها با کوتاه ترین جملات بهره برده است.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

قدرت و شکوه زن قدرت و شکوه زن
۱۰ %
علیرضا پناهیان
۵۰,۰۰۰
۴۵,۰۰۰ تومان
دختران آفتاب دختران آفتاب
۱۰ %
جمعی از نویسندگان
۳۲۵,۰۰۰
۲۹۲,۵۰۰ تومان
من میترا نیستم من میترا نیستم
۲۰ %
معصومه رامهرمزی
۹۹,۰۰۰
۷۹,۲۰۰ تومان
جذبه مشرقی جذبه مشرقی
۱۰ %
حسین سروقامت
۷۵,۰۰۰
۶۷,۵۰۰ تومان
حریر حریر
۱۰ %
فاطمه سلطانی
۱۱۵,۰۰۰
۱۰۳,۵۰۰ تومان
زن،زندگی،آزادی زن،زندگی،آزادی
۱۰ %
فاطمه زنگی‌آبادی
۶۵,۰۰۰
۵۸,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها