انگشت جادویی

انگشت جادویی

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۶۵,۰۰۰
%۱۰
۵۸,۵۰۰
تومان
موجودی:
فقط 3 جلد
رده سنی:
کودکان
قالب:
رمان
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۷۲
وزن:
۱۴ گرم
شابک:
9789643691608

معرفی کتاب

کتاب «انگشت جادویی» یک رمان شیرین و بامزه برای کودکان است. این کتاب توسط رولد دال نویسنده معروف کودک نوجوان نوشته شده که آثارش در سراسر جهان مخاطبان فراوانی دارد و کودکان بسیاری با قصه‌های او روزگار خوشی داشته‌اند. این اثر که با محوریت حمایت از محیط زیست و در مذمت شکار حیوانات نوشته شده داستان دختری است که وقتی عصبانی می‌شود نیروی عجیبی از سر انگشت اشاره‌اش مثل جریان الکتریسیته خارج می‌شود. او وقتی می‌بینید خانواده گرگ به شکار اردک‌ها می‌پردازند ناراحت می‌شود و انگشت جادویی خود را به سمت آن‌ها می‌گیرد. صبح روز بعد اتفاق خیلی عجیبی می‌افتاد که باعث می‌شود خانواده گرگ بفهمند چه کار زشت و وحشتناکی را انجام می‌دادند. داستان این کتاب با تصویرگری‌های دلنشین و هنرمندانه کوئنتین بلیک همراه است که لذت مطالعه این کتاب را برای کودکان دوچندان می‌کند.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

آن شب دیروقت، بعد از آنکه فیلیپ و ویلیام به رختخواب رفتند، آقای گرگ از خانه بیرون رفت تا برای بخاری هیزم بیاورد. داشت به آن طرف حیاط می‌رفت که یک دفعه صدای فریاد اردکی وحشی را از آسمان شنید. ایستاد و به بالا نگاه کرد شب آرامی بود. ماه زرد و باریکی بالای درختان روی تپه می‌تابید و آسمان پرستاره بود. بعد گرگ صدای بال‌هایی را شنید و چهار اردک را دید که نزدیک یکدیگر بالای سرش چرخ می‌زدند.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

پانچلو (بهتر از همه) پانچلو (بهتر از همه)
۱۰ %
مکس لوکیدو - لیلا کاشانی وحید
۵۵,۰۰۰
۴۹,۵۰۰ تومان
پانچلو    هدیه مخصوص تو پانچلو    هدیه مخصوص تو
۱۰ %
مکس لوکیدو - لیلا کاشانی وحید
۴۹,۰۰۰
۴۴,۱۰۰ تومان
کفش‌های بافتنی (داستان‌های شکرخدا) کفش‌های بافتنی (داستان‌های شکرخدا)
۱۰ %
۴۵,۰۰۰
۴۰,۵۰۰ تومان
اصیل آباد اصیل آباد
۱۰ %
محمدرضا سرشار
۶۵,۰۰۰
۵۸,۵۰۰ تومان
محمد مثل گل بود محمد مثل گل بود
۱۰ %
غلامرضا حیدری ابهری
۴۵,۰۰۰
۴۰,۵۰۰ تومان
سه فندق گمشده (داستان‌های شکرخدا) سه فندق گمشده (داستان‌های شکرخدا)
۱۰ %
۴۰,۰۰۰
۳۶,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها