ام علاء

ام علاء

نویسنده:
مترجم:
عطیه حسینی
رده سنی:
عمومی
قالب:
خاطرات
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۲۷۱
وزن:
۲۶۶ گرم
شابک:
9876222852702

معرفی کتاب

شهدای مکتب اسلام

صدام جنایات بسیاری کرده است که هر کدام از آن ها طومارها می شود، یکی مسائلی که کمتر به آن پرداخته شده مظلومیت شهدای عراق و ظلم و ستمی که صدام در حق شیعیان آن کشور کرده است. عراقی های شیعه ای که جنافشانی ها و ایثار بسیاری برای مکتب اسلام کرده اند و امروزه خانواده های آن ها روایت گر این مظلومیت هستند در کتاب ام علا  روایت زندگی ام الشهدا فخرالسادات طباطبایی را به قلم سمیه خردمند می خوانیم. روایتی از مادران، همسران و خانواده هایی که همچنان بغضشان در گلو نهفته و فریادشان بی صدا است.

در این کتاب داستان مادری را می خوانیم که حاضر بود هر 9 پسرش را فدای اسلام و جمهوری اسلامی کند و در عمل هم چهار فرزندش، برادرش، همسرش و دامادش در این راه شهید شدند و او با هر شهیدی که در این راه تقدیم اسلام می کند شکر و صبرش بیش از پیش می شود.

" نشستم رو به رویش و هردو با هم گریه کردیم و روضه خواندیم. با گریه گفتم: فخرالسادات! حالا مثل ام البنین چهار پسر فدا کردی . دستی به صورتش کشید و میان هق هق گریه هایش گفت: ابوعلاء! من کجا و ام البنین کجا؟! ام البنین تمام دارایی اش را تقدیم کرد، اما من هنوز پنج پسر دیگر دارم" آنچه خواندید گزیده ای از این کتاب بود.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

سه نیمه سیب سه نیمه سیب
۱۰ %
محمد محمودی نورآبادی
۱۲۰,۰۰۰
۱۰۸,۰۰۰ تومان
چهارمین نفر چهارمین نفر
۱۰ %
جمعی از نویسندگان
۱۵۰,۰۰۰
۱۳۵,۰۰۰ تومان
مگر چشم تو دریاست مگر چشم تو دریاست
۱۰ %
جواد کلاته‌عربی
۹۰,۰۰۰
۸۱,۰۰۰ تومان
مادر ایران مادر ایران
۱۰ %
نور الهدی ماه پری
۵۷,۰۰۰
۵۱,۳۰۰ تومان
تب ناتمام تب ناتمام
۱۰ %
زهرا حسینی مهرآبادی
۹۷,۰۰۰
۸۷,۳۰۰ تومان
فهیمه - زندگی نامه داستانی فهیمه محبی فهیمه - زندگی نامه داستانی فهیمه محبی
۱۰ %
۴۷,۰۰۰
۴۲,۳۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها