امام و حیات باطنی انسان
۱
۰
نام اثر :

امام و حیات باطنی انسان

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
عمومی
قالب کتاب :
یادداشت
وزن :
۵۶ گرم
تعداد صفحه :
۶۴ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۷,۵۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۶,۷۵۰ تومان

معرفی کتاب

مستندساز، روزنامه‌نگار، نظریه‌پرداز و البته نویسنده شهیدی که سالهای پس از انقلاب با قلم و نگاه منحصر به فرد خود، حقیقت را بر برگه‌های کاغذ و پرده سینمای اسلامی به تصویر می‌کشید، سید شهیدان اهل قلم، سید مرتضی آوینی بود.

مردی که مسیر آسمان را بیشتر از جاده‌های زمین می‌شناخت و آثار به جای مانده از او همچنان، مثل ستاره‌ای درخشان راه را برای جویندگان حقیقت و پارسایی روشن می‌کند.

از راوی صادق و هنرمند مستند «روایت فتح» چندین مقاله، فیلم، دست نوشته و... موجود است که در انتشارات واحه، جمع‌آوری، پیاده‌سازی و با همان قلم اسرار آمیز به چاپ رسیده‌است.

یکی از آن آثار که اینک به مجموعه کتاب‌رسان آمده‌است، نوشتاری با نام «امام (ره) و حیات باطنی انسان» است و از مجموعه‌ی مقالاتی تشکیل می‌شود که شهیدآوینی، در باره امام خمینی نگاشته‌است و همچنین چهار سروده‌ی مرثیه‌وار در سوگ امام نیز در اثر خوانده می‌شود که پیش‌از این در برنامه‌ی «فراق یار نه آن می‌کند که بتوان گفت» توسط سید مرتضی آماده شده‌بود.

در بخشی از نوشتار تامل برانگیز کتاب می‌خوانیم:

((مخاطب این سخن آنان‌اند که نه نامی از آنان در تاریخ‌های تمدن هست و نه در تاریخ‌های رسمی، اما زمین هر چه دارد مدیون آنهاست. اینان، چون دیگر ابنای بشر، از خاک روییده‌اند، اما چون دیگران در خاک نمانده‌اند و سر به آسمان برآورده‌اند. و فقط هم اینان‌اند‌که از حقیقت باخبرند و دیگران را نیز اینان خبر کرده‌اند.))

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده