استراتژی و دیگر هیچ
۰
۰
نام اثر :

استراتژی و دیگر هیچ

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
بزرگسال
قالب کتاب :
تحقیق
وزن :
۲۳۲ گرم
تعداد صفحه :
۲۶۴ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۸۰,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۷۲,۰۰۰ تومان

معرفی کتاب

کتاب «استراتژی و دیگر هیچ» به گفت وگو و تنظیم محمدحسن روزی‌طلب، مجموعه مصاحبه‌هایی با یکی از مسئولان اطلاعاتی امنیتی کشور با موضوع سازمان مجاهدین خلق است که در سال ۱۳۹۴ به انجام رسیده است.

ناصر رضوی، مصاحبه شونده،دارای تجربه‌ای طولانی در حوزه مبارزه با سازمان مجاهدین خلق در وزارت اطلاعات و بخش اطلاعاتی امنیتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و به دلیل احاطه کامل به موضوع در این کتاب اطلاعات و تحلیل‌های قابل تأملی در زمینه‌های مختلف فعالیت این سازمان، به خصوص در سال‌های اول انقلاب، ارائه می‌کند.

از آنجا که گفت وگو و مصاحبه با مسئولان نهادهای امنیتی و انتشار نظرات آنها معمولاً با موانع و ملاحظات بسیاری روبه رو است، مجموعه مصاحبه‌های انجام شده در این پروژه از اهمیت بالایی برخوردار بوده و مسائل ناگفته بسیاری در آن مطرح و بیان شده که شاید انتشار آنها تاکنون به مصلحت نبوده است. این مسائل و بحث‌های مطرح شده در حین مصاحبه و گفت وگو روشن کننده بسیاری از زوایای پنهان اهداف و فعالیت‌های سازمان مجاهدین خلق در دهه‌های گذشته است و می‌تواند در تحلیل و شناخت این سازمان و اندیشه‌های سران آن در دوره‌های مختلف انقلاب مؤثر باشد.

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده