از افغانستان تا لندنستان

از افغانستان تا لندنستان

مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۱۷۰,۰۰۰
%۱۰
۱۵۳,۰۰۰
تومان
رده سنی:
بزرگسال
قالب:
خاطرات
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
Unknown
صفحات:
۵۶۸
وزن:
۵۳۴ گرم
شابک:
9786008857792

معرفی کتاب

کتاب از افغانستان تا لندنستان، کتابی است به خاطر پرماجرای ابوامام المغربی را می خوانید، مردی که رویای مجاهدت و مبارزه با تروریست داشت اما پایش به گروهک های تروریستی گوناگون باز شد، مردی که از غرب می‌ترسید اما برای نجات خود به آنها پناه برد، اینک فراز و نشیب زندگانی او به عنوان جاسوس اطلاعاتی فرانسه(DGSE) در این کتاب جمع آمده است و پس از تلاش وحید حضاب به زبان فارسی بازگردانده شده‌است.

در این کتاب که از نشر شهید کاظمی به کتاب‌رسان آمده‌است می‌خوانیم:

((خبرنگاران فکر می‌کردند هواپیما به صورت تصادفی به برج اول خورده است. همسرم سوار ماشین شد. او هم خیال می‌کرد برخورد، فقط یک حادثۀ اتفاقی بوده است. اما من می‌دانستم که این یک حادثۀ اتفاقی نبوده. حتی پیش از برخورد هواپیمای دوم می‌دانستم قضیه از چه قرار است، و می‌دانستم کار کیست. به خانه که رسیدیم، تلویزیون را روشن کردم و زدم کانال سی ان ان. حالا، هر دو برج داشتند می‌سوختند. و مردم در خیابان‌ها از ترس فریاد می‌کشیدند.

تنها کاری که از دستم برمی‌آمد را کردم: گوشی تلفن را برداشتم و به رابطم در دستگاه اطلاعاتی آلمان زنگ زدم. یک سال و نیم می‌شد که با او حرف نزده بودم. حالم از او به هم می‌خورد. اما حالا هزاران نفر از مردم داشتند می‌مردند و من هیچ گزینۀ دیگری نداشتم.)) 

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

جانستان کابلستان جانستان کابلستان
۱۰ %
رضا امیرخانی
۱۳۵,۰۰۰
۱۲۱,۵۰۰ تومان
دور برگردان دور برگردان
۱۰ %
سید زهیر مجاهد
۸۸,۰۰۰
۷۹,۲۰۰ تومان
خاتون و قوماندان خاتون و قوماندان
۱۰ %
مریم قربانزاده
۱۲۵,۰۰۰
۱۱۲,۵۰۰ تومان
دختران کابلی 1 - نان آور دختران کابلی 1 - نان آور
۱۰ %
دبورا الیس - شهلا انتظاریان
۲۲,۰۰۰
۱۹,۸۰۰ تومان
نهان خانه نهان خانه
۱۰ %
ام البنین ماهر
۹۰,۰۰۰
۸۱,۰۰۰ تومان
طالبان طالبان
۱۰ %
وحید خضاب - فهمی هویدی
۵۰,۰۰۰
۴۵,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها