از افغانستان تا لندنستان
۸
۲
نام اثر :

از افغانستان تا لندنستان

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
بزرگسال
قالب کتاب :
خاطرات
وزن :
۵۳۴ گرم
تعداد صفحه :
۵۶۸ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۱۷۰,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۱۵۳,۰۰۰ تومان

معرفی کتاب

کتاب از افغانستان تا لندنستان، کتابی است به خاطر پرماجرای ابوامام المغربی را می خوانید، مردی که رویای مجاهدت و مبارزه با تروریست داشت اما پایش به گروهک های تروریستی گوناگون باز شد، مردی که از غرب می‌ترسید اما برای نجات خود به آنها پناه برد، اینک فراز و نشیب زندگانی او به عنوان جاسوس اطلاعاتی فرانسه(DGSE) در این کتاب جمع آمده است و پس از تلاش وحید حضاب به زبان فارسی بازگردانده شده‌است.

در این کتاب که از نشر شهید کاظمی به کتاب‌رسان آمده‌است می‌خوانیم:

((خبرنگاران فکر می‌کردند هواپیما به صورت تصادفی به برج اول خورده است. همسرم سوار ماشین شد. او هم خیال می‌کرد برخورد، فقط یک حادثۀ اتفاقی بوده است. اما من می‌دانستم که این یک حادثۀ اتفاقی نبوده. حتی پیش از برخورد هواپیمای دوم می‌دانستم قضیه از چه قرار است، و می‌دانستم کار کیست. به خانه که رسیدیم، تلویزیون را روشن کردم و زدم کانال سی ان ان. حالا، هر دو برج داشتند می‌سوختند. و مردم در خیابان‌ها از ترس فریاد می‌کشیدند.

تنها کاری که از دستم برمی‌آمد را کردم: گوشی تلفن را برداشتم و به رابطم در دستگاه اطلاعاتی آلمان زنگ زدم. یک سال و نیم می‌شد که با او حرف نزده بودم. حالم از او به هم می‌خورد. اما حالا هزاران نفر از مردم داشتند می‌مردند و من هیچ گزینۀ دیگری نداشتم.)) 

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

مسلمان
۲۱ مهر ۱۴۰۰
برای کسایی که کار جریان شناسی می کنند خیلی خوبه
بی نام
۱۶ مهر ۱۴۰۰
پر هیجان و خیلی خوب برای شناخت تروریست های مسلمان نما

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده