اتاق کار

اتاق کار

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۱۵۴,۰۰۰
%۱۰
۱۳۸,۶۰۰
تومان
موجودی:
فقط 1 جلد
رده سنی:
عمومی
قالب:
یادداشت
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۱۷۶
وزن:
۱۶۰ گرم
شابک:
9786226194273

معرفی کتاب

رسم جهان بر این است که شرط بقا و زندگی برای بسیاری از افراد مستلزم بر کار کردن و امرار معاش است. بسیاری کار می‌کنند تا زنده بمانند و برخی مادامی که مشغول کار هستند احساس زندگی می‌کنند. دنیای کار و تلاش برای گرداندن چرخ زندگی تجربه‌ای است که بخش مهمی از عمر ما در گذران آن صرف می‌شود.

نشر اطراف به ترویج قالب ادبی روایت و ناداستان همت گذاشته است. یکی از مجموعه‌های انتشار یافته در این نشر روایت‌هایی است که از تجربه کاری به دست آمده‌اند. اولین اثر از این مجموعه کتاب «اتاق کار» است. این کتاب مشتمل بر یازده روایت است که به قلم هنرمندان مختلفی نوشته است و هر کدام به گونه‌ای از دنیای کاری خود سخن گفته‌اند. برخی از آنان از کار خود بیزار هستند، برخی به آن عشق می‌ورزند و تعدادی در ضمن کار کردن به درک عمیق‌تری از خود و زندگی‌شان رسیده‌اند. این کتاب تلاشی است برای بازتاب تاثیری که فضای کاری بر زندگی آن‌ها گذاشته است. هر بخش از این کتاب به شیوه متفاوتی نوشته شده است. ناداستان، شعر، نمایشنامه و ترانه قالب‌هایی است که برای روایت دنیای کار در این کتاب استفاده شده‌اند.

برشی از کتاب «اتاق کار» را می‌خوانید:

« این‌طور شد که حالا در تخت کار می‌کنم؛ جایی که به قول فیلم بیگانه‌ها، هیچ کس نمی‌تواند صدای غر‌هایم را بشنود. دیگر اداره مهمانی نمی گیرد که بروی، دیگر هم‌اتاقی نداری که هرهر باهاش بخندی، دیگر خبری از قهوه ی کهنه نیست که قاپش بزنی، دیگر دری نیست که با خوشحالی به هم بکوبی‌اش، دیگر رازی نیست که بی فوت وقت آن را لو بدهی. حالا دیگر من فقط یک چملن رب‌دوشامبر‌پوشم که زیر لحاظف کلمه‌ها را به هم می‌بافد و تبدیل‌شان می‌کند به محتوا.»

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

تندتر از عقربه ها حرکت کن تندتر از عقربه ها حرکت کن
۱۰ %
۱۰۰,۰۰۰
۹۰,۰۰۰ تومان
انفاق - صفایی حائری انفاق - صفایی حائری
۱۰ %
علی صفایی حائری
۵۰,۰۰۰
۴۵,۰۰۰ تومان
رهیافت های اقتصادی اسلام رهیافت های اقتصادی اسلام
۱۰ %
۱۹۰,۰۰۰
۱۷۱,۰۰۰ تومان
نتایج نوآوری باز نتایج نوآوری باز
۱۰ %
۱۲۰,۰۰۰
۱۰۸,۰۰۰ تومان
اقتصاد مقاومتی سکوی پیشرفت و عدالت اقتصاد مقاومتی سکوی پیشرفت و عدالت
۲۵ %
هرژه - موسسه فرهنگی خاکریز ایمان و اندیشه
۵,۰۰۰
۳,۷۵۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها