آقای کتاب
۶
۲
نام اثر :

آقای کتاب

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
عمومی
قالب کتاب :
زندگینامه
وزن :
۲۰۸ گرم
تعداد صفحه :
۱۹۴ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۴۵,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۴۰,۵۰۰ تومان

معرفی کتاب

آقای کتاب در این قصه حاج علی یزدان خواه است؛ مردم روز های انقلاب او را به کتابفروشی اش در کاشان می شناسند، جایی که 60سال جهاد فرهنگی پنهان یک انقلابی در آن رقم خورد. 

در این اثر قرار است با جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و فعالان اهل کاشان بیشتر آشنا شوید و مبارزه را از خاطرات آنان مرور کنید؛ افرادی همچون: حجت‌الاسلام عباس رسول‌زاده، امیرحسین چیت‌سازیان، محمد کتابچی، محسن خسروی، مرتضی مهدویان، احمد فرهنگ، محمد شقاقی و… 

 این اثر خاطراتی درباره مرحوم آیت‌الله مدنی کاشانی، آیت‌الله شیخ علی نجفی کاشانی و استاد محسن قرائتی و… را نیز برای مخاطب بازگو می کند که پیش از این کمتر شنیده و خوانده شده است.

محقق و تدوینگر کتاب ما، محمد حسین بارونقی است که با آوردن منابع ارزشمندی همچون اسناد ساواک و تصاویر و نمایه، یک مقاله تحلیلی تفصیلی گرانبها با عنوان «مبارزات زیربنایی و زیربنای انقلاب»؛ هم مخاطب را درمورد اطلاعات پیش رو مطمئن ساخته است و هم، شبکه توزیع کتاب و رساله امام خمینی در دوران انقلاب اسلامی را به نحو متفاوتی شرح داده است. 

«آقای کتاب» را از نشر راهیار به کتاب رسان آوردیم تا به همه دوستداران کتاب و کتابخوانی و علاقه مندان تاریخ شفاهی پیشنهاد کنیم. 

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

برگَک
۳۱ مرداد ۱۴۰۰
کاش برایش تخفیف بگذارید من به سختی خریدمش ولی خیلی خوش حالم از آشنایی با آقای کتاب ،،،
کتاب بخون
۳۱ مرداد ۱۴۰۰
خیلی خوش حالم که چنین اثر جدید و جذتبی را توی کتاب رسان می بینم

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده