آقای شهردار (شهید باکری)

آقای شهردار (شهید باکری)

4.2

براساس زندگی شهید مهدی باکری

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۶۵,۰۰۰
%۱۰
۵۸,۵۰۰
تومان
موجودی:
فقط 7 جلد
رده سنی:
نوجوان
قالب:
داستان
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
پالتویی
صفحات:
۹۶
وزن:
۸۶ گرم
شابک:
9789644715891

معرفی کتاب

کتاب «آقای شهردار» مجموعه داستانی براساس زندگی شهید مهدی باکری است که در زمره قصه فرماندهان منتشر گردیده است. داوود امیریان که از جمله نویسندگان مطرح حوزه ادبیات دفاع مقدس است نگارش این اثر را برعهده داشته است. مهدی باکری فرمانده لشکر 31 عاشورا بود که در عملیات‌های بزرگ و مهمی همچون فتح المبین، بیت المقدس، خیبر و بدر حضور داشت و به همراه یارانش حماسه‌ها آفرید. در این کتاب همراه جوان مومن و فعالی هستیم که در هر لحظه از زندگی خدمت به مردم را بر هر کاری مقدم داشت و در عرصه انقلاب و دفاع مقدس از همه وجودش مایه گذاشت و سرانجام در هور مفقود گشت.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

جا می‌خورم خاکریز می‌زند؟ چشمم به یک لودر می‌خورد که منهدم شده و صندلی راننده‌اش خیس خون است. دلم هری می‌ریزد از تک تک لودرچی‌ها سراغ آقا مهدی را می‌گیرم یکی از لودرچی‌ها که چفیه به سر و صورت بسته با دست به لودر آخری اشاره می‌کند. افتان و خیزان به لودر می‌رسم آقامهدی فرز و چالاک، فرمان می‌چرخاند دنده چاق می‌کند و بیل پر از خاک را روی خاکریز می‌ریزد صدایش می‌کنم. برایم دست تکان می‌دهد ناگهان خمپاره‌ای در نزدیکی لودر می‌ترکد. می‌خزم روی زمین و ترکش‌ها ویزویزکنان از بالای سرم می‌گذرند. انگار هزار زنبور به جایی می‌روند. سربلند می‌کنم و آقامهدی را می‌بینم که روی فرمان افتاده. شوکه می‌شوم. درد پایم را فراموش می‌کنم. نعره کشان می‌دوم به سوی لودر و بالا می‌روم.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

من زنده ام - جلد نرم من زنده ام - جلد نرم
۱۰ %
۲۵۰,۰۰۰
۲۲۵,۰۰۰ تومان
حاج قاسم حاج قاسم
۱۰ %
علی اکبر مزدآبادی
۶۶,۰۰۰
۵۹,۴۰۰ تومان
من مادر مصطفی من مادر مصطفی
۱۰ %
رحیم مخدومی
۴۰,۰۰۰
۳۶,۰۰۰ تومان
شاهرخ شاهرخ
۱۰ %
گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی
۴۵,۰۰۰
۴۰,۵۰۰ تومان
خداحافظ سالار خداحافظ سالار
۱۰ %
حمید حسام
۱۶۰,۰۰۰
۱۴۴,۰۰۰ تومان
نامه های فهیمه نامه های فهیمه
۱۰ %
علیرضا کمری
۶۵,۰۰۰
۵۸,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها