چرا؟ چرا؟ چرا؟

چرا؟ چرا؟ چرا؟

نویسنده:
مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۶۰,۰۰۰
%۱۰
۵۴,۰۰۰
تومان
موجودی:
فقط 1 جلد
رده سنی:
کودکان
قالب:
داستان
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
خشتی
صفحات:
۲۰
وزن:
۶۰ گرم
شابک:
9786000317546

معرفی کتاب

کتاب «چرا؟چرا؟چرا؟» یک داستان زیبا از خانم کلر ژوبرت نویسنده پرکار و مشهور در حوزه ادبیات دینی است. او کتاب‌های متعددی برای کودکان نوشته است و مانند این کتاب تصویرگری برخی از کتاب‌هایش را خودش انجام داده است. این کتاب که به سه زبان نوشته شده است داستانی تمثیلی است که به کودکان با زبانی ساده فلسفه قیام امام حسین (علیه السلام) را توضیح می‌دهد. در این داستان ماجرای درخت زیبایی گفته می‌شود که یک دارکوب همه پرندگان ساکن در آن را مجبور کرده بود تا از او تبعیت کنند. تا اینکه بلبلی به درخت وارد می‌شود و می‌خواهد دلیل تبعیت از دارکوب را بداند و با چراهایش سبب می‌شود تا دیگر پرندگان هم جلوی دارکوب بایستند و ظلم در درخت ریشه کن شود. این داستان را پدربزرگی برای نوه‌اش ذکر می‌کند تا دلیل قیام علیه ظلم مشخص شود.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

همه سرشان را پایین انداختند و گفتند: «چشم» بعد ساکت شدند. ولی بلبل ساکت نشد و به آواز خواندن ادامه داد. دارکوب با تعجب به بلبل نگاه کرد بعد عصبانی شد و بلندتر فریاد کشید:«ساکت» بلبل ساکت شد اما به جای اینکه بگوید «چشم»، پرسید: «چرا؟» دارکوب بیشتر عصبانی شد با تمام نیرویش داد زد:«همین که گفتم اگر نمی‌خواهی، زود از اینجا برو.» بلبل دوباره مشغول آواز خواندن شد بقیه بی صدا نگاه می‌کردند.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

مجموعه قهرمانان کربلا (9 جلدی) مجموعه قهرمانان کربلا (9 جلدی)
۱۵ %
۴۴۱,۰۰۰
۳۷۴,۸۵۰ تومان
قهرمانان کربلا (حبیب) قهرمانان کربلا (حبیب)
۱۰ %
منصوره مصطفی زاده
۴۹,۰۰۰
۴۴,۱۰۰ تومان
قهرمانان کربلا (حر) قهرمانان کربلا (حر)
۱۰ %
منصوره مصطفی زاده
۴۹,۰۰۰
۴۴,۱۰۰ تومان
بچه های فرات بچه های فرات
۱۰ %
لیلا قربانی
۴۸,۰۰۰
۴۳,۲۰۰ تومان
خون خدا (زندگی سیدالشهدا برای نوجوانان) خون خدا (زندگی سیدالشهدا برای نوجوانان)
۱۰ %
۶۰,۰۰۰
۵۴,۰۰۰ تومان
پرنده در گودال پرنده در گودال
۱۰ %
مسلم ناصری
۵۵,۰۰۰
۴۹,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها