دنی باید چه کار کند؟

دنی باید چه کار کند؟

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۱۲۰,۰۰۰
%۱۰
۱۰۸,۰۰۰
تومان
موجودی:
فقط 9 جلد
رده سنی:
زیر 12 سال
قالب:
-
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
Unknown
صفحات:
۷۰
وزن:
۲۴۰ گرم
شابک:
9786009890682

معرفی کتاب

کتاب «دنی باید چه‌کار کند؟» یک مجموعه داستان کودکانۀ جذاب و متفاوت است که در نوشتن آن، خلاقیت زیادی به‌کار رفته است. این کتاب از نُه داستان تشکیل شده که در هرکدام از آن‌ها، دنی در یک موقعیت متفاوت قرار گرفته است. این اتفاقات مربوط به رفتارها، شخصیت و عادت‌های او می‌شوند، بنابراین همه‌چیز به دنی و انتخاب‌هایش برمی‌گردد. این‌جاست که کودک به‌ شکل فعال وارد می‌شود و در نقش شخصیت داستان تصمیم می‌گیرد. هر داستان از این کتاب به یک انتخاب می‌رسد؛ انتخابی که باید توسط بچه‌ها انجام شود و این، مهم‌ترین کلید موفقیت «اَدیر و گانت لوی» در خلق اثرشان است.

دنی کودکی خلاق است و مثل همۀ بچه‌ها دوست دارد پرواز کند، زور زیادی داشته باشد و خلاصه ابرقهرمان باشد! پدرش هم شنلی به او داده تا باورهای مثبت و اعتماد به نفس را مثل یک بذر در ذهن او بکارد. با این کتاب کودک شما از همان سنین آغازین، در قالب داستان‌هایی سرگرم‌کننده و با نقاشی‌هایی بسیار زیبا، می‌آموزد که انتخاب کردن چیست، فکر کردن چگونه است و هر تصمیمی چه عواقب و پیامدهایی (مثبت یا منفی) در پی دارد. ترجمۀ این کتاب توسط «دکتر لیلا کاشانی وحید» استاد روانشناسی انجام شده که با درگیر کردن کودک در وقایع داستان، به او فضای کافی برای انتخاب کردن داده و کسب تجربه در رقم زدن آینده و پایانی متفاوت برای شخصیت دنی را به او هدیه می‌دهد.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

دنی در مدرسه باید چه کار کند؟ دنی در مدرسه باید چه کار کند؟
۱۰ %
۹۸,۰۰۰
۸۸,۲۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها