کلیدهای پرورش اعتماد به نفس درکودکان و نوجوانان
۳
۱
نام اثر :

کلیدهای پرورش اعتماد به نفس درکودکان و نوجوانان

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
والدین
قالب کتاب :
یادداشت
وزن :
۱۷۰ گرم
تعداد صفحه :
۱۴۲ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۴۰,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۳۶,۰۰۰ تومان

معرفی کتاب

مجموعه کتاب‌های « کلیدهای تربیت کودکان » برای پدران و مادران جوانی است که می‌خواهند به تجربه‌ای شیرین و موفق از پرورش فرزند دست یابند.

کتاب‌های این مجموعه همگی موضوع پرورش کودکان را پوشش می دهند، اما هر کدام محتوایی مستقل دارند، ازجمله آنها می توان به آثاری همچون: آمادگی برای زایمان، روش‌های مناسب و صحیح شیر دادن، روش‌های مقابله با بیماری‌ها، آسیب‌ها، آلرژی‌ها، تولد فرزند دوم، نقش پدر در تربیت کودک و… اشاره کرد که توسط نشر صابرین به کتاب‌رسان آمده‌اند.

در اثر مقابل خواهیم دانست که اعتماد به نفس میراثی گرانبها برای نسل‌های آینده است و از طریق ژنیک منتقل نمی‌شود.

این احساس از ابتدای زندگی کودکان شروع به شکل‌گیری می‌کند و اما نقش والدین در مسیر شکل‌گیری آن بسیار اساسی و بنیادین است و آنان با بروز واکنش‌هایی همچون: محبت کردن، احترام گذاشتن، گوش دادن به حرف‌های کودک، تشویق کردن و... بر بروز و مدیریت این ویژگی تاثیر می‌گذارند ؛ در همین رابطه ناهید آزادمنش به جمع‌آوری و ترجمه آثار گلن استنهاوس پرداخته‌است، تا کلیدی راهگشا در زمینه پرورش اعتماد به نفس فرزندان‌مان باشد.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

((اگر خودآگاهی مثبتی داشته باشیم، می‌توانیم با اعتماد به نفس بیشتری با مشکلات برخورد کرده و به موقعیت بهتر و موفقیت‌آمیزتری دست یابیم. بالطبع هر موقعیت موفقیت‌آمیز به نوبه خود عزت نفس ما را افزایش می‌دهد و اعتماد به نفسمان را زیادتر می‌کند. ))

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

تینا
۳۰ مهر ۱۴۰۰
یک نعمت بزرگ که مورد غقلت واقع شده را میشه اینجا پیداکرد

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده