کلیدهای پرورش کودک تیزهوش
۲
۱
نام اثر :

کلیدهای پرورش کودک تیزهوش

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
والدین
قالب کتاب :
-
وزن :
۲۸۸ گرم
تعداد صفحه :
۲۶۰ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۳۳,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۲۹,۷۰۰ تومان

معرفی کتاب

مجموعه کتاب‌های « کلیدهای تربیت کودکان » برای پدران و مادران جوانی است که می‌خواهند به تجربه‌ای شیرین و موفق از پرورش فرزند دست یابند.

کتاب‌های این مجموعه همگی موضوع پرورش کودکان را پوشش می دهند، اما هر کدام محتوایی مستقل دارند، ازجمله آنها می توان به آثاری همچون: آمادگی برای زایمان، روش‌های مناسب و صحیح شیر دادن، روش‌های مقابله با بیماری‌ها، آسیب‌ها، آلرژی‌ها، تولد فرزند دوم، نقش پدر در تربیت کودک و… اشاره کرد که توسط نشر صابرین به کتاب‌رسان آمده‌اند.

کتاب مقابل اثر متخصص روان‌شناسی تیزهوشان، دکتر سیلویا بی‌ریم است که توسط مینا اخباری آزاد برای پدران و مادران این سرزمین، به زبانی ساده و دقیق ترجمه شده‌است.

گاهی ظرفیت‌های فرزندان ما بیش‌از امکانات در دسترس آنان است و این مساله باعث می شود که گاهی والدین با احساساتی همچون ترس، شک، خجالت و... روبرو شوند چراکه گمان می کنند آنقدر باهوش نیستند که بتوانند نیازهای فرزندان‌شان را برآورده سازند یا با آنان همراهی کنند.

 اما اگر شما نیز کودکی چنین دارید، مطالعه این اثر به شما میگوید که تنها نیستید و نیاز نیست که همواره نگران شیوه ایفای نقش خود باشید‌؛ در عوض کمک می‌کند تا اعتماد به نفس بیشتری داشته‌باشید و با عشق ورزیدن به فرزندتان اورا از مشکلات این مسیر برهانید.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

((نیازهای کودکان تیزهوش خود را درک کنیم. گاهی احساس می کردیم که به راستی، کودکانمان بسیار باهوش تر از ما هستند. با دیدن نمره بالای ضریب هوشی آنها احساس حقارت می کردیم؛ همان طور که بسیاری ازوالدین کودکان تیزهوش با این مشکل مواجه می شوند. احساس خجالت، ریشه در این ترس داشت که شاید با آموزش کودکانمان قبل از موعد مقرر ( قبل از اینکه آماده یادگیری باشند ) ، خطایی مرتکب شده باشیم.))

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

Cute covid
۰۱ آبان ۱۴۰۰
خیلی خوش حالم که چنین کتابی چاپ شده

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده