چرا خدا چنین کرد (لاک پشت)
۳
۰
نام اثر :

چرا خدا چنین کرد (لاک پشت)

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
کودکان
قالب کتاب :
داستان
وزن :
۳۸ گرم
تعداد صفحه :
۱۲ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۱۵,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۱۳,۵۰۰ تومان

معرفی کتاب

کودکان ما در سنین 6تا12 سالگی دوست‌دارند که با بسیاری از موجودات دنیا آشنا شوند و پاسخ‌های خلاقانه‌ای را برای میلیون‌ها سوال موجود در ذهنشان بیابند؛ از سویی در همین دوره است که ارتباط آنان با پروردگارشان مستحکم‌تر می‌شود و با افزایش دقّت، انس با طبیعت و پرورش روحیه علمی در آنان، شاهد افزایش شناخت فرزندانمان نسبت به خالق جهانیان از طریق آشنایی با نشانه‌های او در اطراف خود می‌شوند.

با توجه به همین نکته مهم، غلامرضا حیدری ابهری در مجموعه شش جلدی «چرا خدا چنین کرد؟» به رشد نگاه مؤمنانه ی کودکان میپردازد و علاوه بر پاسخ به پرسش‌های علمی ایشان، عشق به خدای مهربان در دلشان پررنگ‌تر می‌سازد.

در یکی از آثار این مجموعه، با لاکپشت‌ها آشنا می‌شویم و سفر خیالی خودمان را با این سوال آغاز می‌کنیم که «چرا خدا به لاکپشت‌ لاک داده‌است؟» 

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

(( لاکپشت خواب دید که وسط یک مزرعه بزرگ است که در همه جایش کاهو داشته‌اند از آن کاهوها می‌خورد و خودش را با آن کاهو‌های خوشمزه سیر می‌کرد دیگر مخابره شد با سر و صدایی حیوانات‌مزرعه یکبار از خواب پرید دید که مزرعه حسابی شلوغ شده است همه فریاد می‌زدند و این طرف و آن طرف می رفتند یا بازی یک روباه به مزرعه حمله کرده بود. ))

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده