پوتین قرمزها

پوتین قرمزها

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۱۴۰,۰۰۰
%۱۰
۱۲۶,۰۰۰
تومان
موجودی:
فقط 5 جلد
رده سنی:
عمومی
قالب:
خاطرات
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
Unknown
صفحات:
۳۹۱
وزن:
۳۵۰ گرم
شابک:
9780640306946

معرفی کتاب

این اثر خاطرات مرتضی بشیری، بازجو و مدیرمسئول جنگ روانی قرارگاه خاتم الانبیا را به قلم فاطمه بهبودی روایت می کند. از جذابیت های خاطرات بشیری، روایت جلسات بازجویی از نیروهای عراقی است که گاه در خلال این خاطرات، مطالب خواندنی از اتفاقات تاریخی نقل می شود که فجایع رخ داده در جنگ تحمیلی را بیشتر نمایان می کند. از جمله این موارد، بخشی است که به بازجویی از محمد رضا جعفر عباس الجشعمی، سرهنگ دوم نیروی مخصوص، فرمانده تیپ کماندویی سپاه هفتم و حضور او در ام الرصاص اختصاص دارد.

نظرات

زهرا نورالوری
نویسنده مطلب
2 سال پیش
28
برای اولین بار با خواندن این کتاب مطالب جالب و عبرت آموزی راجع به نوعی جنگ و یا دفاع که بسیار موثر و مهم در پیروزی است اما گفت و گو و پرداختن به آن دراین سال ها نادیده گرفته شده، نصیبم شد. اگرچه خیلی قلم در فضاسازی قوی نبود، اما توانست تا حدی زحمت ها و دغدغه های یک رزمنده منصف و مخلص را نشان دهد. در آخر این حس که رزمندگان چه سختی هایی را که ما حتی قدرت تصور آن را هم نداریم، متحمل می شدن اما شکایتی نداشتن و در عین حال با عمل به سیره ائمه معصومین علیهم‌السلام منش اسلام واقعی را به نمایش می گذاشتن، تو را به فکر فرو میبرد و احساس شرمندگی ات زنده می شود.
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

پسرک فلافل فروش پسرک فلافل فروش
۱۰ %
گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی
۳۰,۰۰۰
۲۷,۰۰۰ تومان
من مادر مصطفی من مادر مصطفی
۱۰ %
رحیم مخذومی
۴۰,۰۰۰
۳۶,۰۰۰ تومان
تو شهید نمیشوی تو شهید نمیشوی
۱۰ %
احمد رضا بیضایی
۵۰,۰۰۰
۴۵,۰۰۰ تومان
حاج قاسم حاج قاسم
۱۰ %
علی اکبر مزدآبادی
۶۶,۰۰۰
۵۹,۴۰۰ تومان
گلستان یازدهم گلستان یازدهم
۱۰ %
بهناز ضرابی زاده
۱۷۵,۰۰۰
۱۵۷,۵۰۰ تومان
دختر شینا دختر شینا
۱۰ %
بهناز ضرابی زاده
۱۱۰,۰۰۰
۹۹,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها