پناهگاه آهو

پناهگاه آهو

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۵۰,۰۰۰
%۱۰
۴۵,۰۰۰
تومان
رده سنی:
کودکان
قالب:
داستان
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
وزیری
صفحات:
۵۲
وزن:
۸۲ گرم
شابک:
9789647512398

معرفی کتاب

کتاب «پناهگاه آهو» سومین جلد از مجموعه کودکان «قصه‌های شیرین دلستان و گلستان» است که داستان مردم دو شهر کوچک در نزدیک یکدیگر را روایت می‌کند. این کتاب از پنج داستان کوتاه تشکیل شده که هرکدام به بخشی از زندگی و فرهنگ مردم این دو شهر می‌پردازد. مردم شهر دلستان که در پای کوهی به نام بلندکوه زندگی می‌کنند، به ساختن کوز‌ه‌های باکیفیت و خوش‌ساخت مشهور‌ند و از این راه کسب درآمد می‌کنند. از طرف دیگر در شهر گلستان که در پشت بلندکوه قرار گرفته، مردم با آب چشمه‌های خروشان به پرورش گل‌های زیبا مشغول هستند. جلد سوم این مجموعه به روایت بخشی از زندگی مردم این دو شهر می‌پردازد.

کتاب پناهگاه آهو از پنج داستان کوتاه تشکیل شده؛ داستان اول «پناهگاه آهو» دربارۀ آهویی‌ست که به دلستان پناه برده و عمو داراب و جهانگیر، با کمک هم می‌خواهند او را پیدا کرده و به او کمک کنند. داستان دوم «مهمان ناخوانده در دلستان» دربارۀ زن مسنی است که در هوای برفی میزبان یک مهمان ناخوانده می‌شود. داستان سوم «عسلی برای حکیم» ماجرای آقا مراد و آقا مرتضی را در شراکت آن‌ها برای پرورش کندوهای عسل روایت می‌کند. داستان چهارم «پرندگان چمستان» نام دارد که دربارۀ مهاجرت پرنده‌ها از شهر است و داستان آخر، «بوی گل‌های کمال کجاست؟» روایتگر قصۀ گل‌هایی‌ست که از خودشان بویی ندارند. این مجموعه کتاب به قلم «محمد حمزه‌زاده» منتشر شده است.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

سه فندق گمشده (داستان‌های شکرخدا) سه فندق گمشده (داستان‌های شکرخدا)
۱۰ %
۴۰,۰۰۰
۳۶,۰۰۰ تومان
مهمان خدا مهمان خدا
۱۰ %
مژگان حامد
۲۵,۰۰۰
۲۲,۵۰۰ تومان
پانچلو (تو بی نظیری) پانچلو (تو بی نظیری)
۱۰ %
مکس لوکیدو - لیلا کاشانی وحید
۵۵,۰۰۰
۴۹,۵۰۰ تومان
اولین قصه های قرآن من اولین قصه های قرآن من
۱۰ %
ثانی اثنین خان
۷۰,۰۰۰
۶۳,۰۰۰ تومان
آرزوی زنبورک آرزوی زنبورک
۱۰ %
کلر ژوبرت
۴۵,۰۰۰
۴۰,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها