نگراناسور

نگراناسور

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۵۹,۰۰۰
%۱۰
۵۳,۱۰۰
تومان
رده سنی:
زیر 10 سال
قالب:
-
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
Unknown
صفحات:
۳۵
وزن:
۱۲۶ گرم
شابک:
9786227437409

معرفی کتاب

کتاب «نگراناسور» یک داستان بامزۀ کودکانه است که با هدف امیدبخشی و تقویت روحیه در بچه‌های شما نوشته شده است. این کتاب داستانی یک بچه‌دایناسور بانمک به نام نگراناسور را تعریف می‌کند که شاد و سرزنده است؛ اما همیشه یک نگرانی هم در ذهن او وجود دارد که باعث ناراحتی او می‌شود. یک روز او با شادابی بیدار می‌شود، کارهایش را انجام می‌دهد و آمادۀ تفریح بزرگ امروزش می‌شود. او قرار است به پیک‌نیک برود و حسابی خوش بگذراند، اما مثل همیشه این بار هم نگران آینده می‌شود و اتفاقات غیرمنتظره‌ای که در آینده ممکن است پیش بیایند.

«ریچل برایت» داستان این دایناسور کوچولو را به سمت امید می‌برد؛ یکی از مهم‌ترین چیزهایی که باید در کودکان نهادینه شود. او در ذهنش پروانه‌ای دارد که همان نگرانی‌اش است و وقتی که دوباره به ترس برمی‌خورد، چیزی نمانده که از پیک‌نیک منصرف شود. در همین موقع است که او به یاد حرف‌های محبت‌آمیز و امیدبخش مادرش می‌افتد. با تصویرگری‌‌های زیبای کتاب و ترجمۀ خوب «سیده هستی حسینی»، مادر نگراناسور را می‌بینیم که به او می‌گوید که نگرانی‌ها قابل کنترل هستند و او می‌تواند به ترس‌هایش غلبه کند. فقط کافی‌ست قوی باشد و هرگز در برابر آن‌ها تسلیم نشود؛ در انتها هم این پیام را می‌رساند که «تا وقتی در لحظه زندگی می‌کنی، اصلاً لازم نیست فرار کنی یا قایم بشوی!»

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

پانچلو    تو برای من عزیزترینی پانچلو    تو برای من عزیزترینی
۱۰ %
مکس لوکیدو - لیلا کاشانی وحید
۵۵,۰۰۰
۴۹,۵۰۰ تومان
محمد مثل گل بود محمد مثل گل بود
۱۰ %
غلامرضا حیدری ابهری
۴۵,۰۰۰
۴۰,۵۰۰ تومان
آرزوی زنبورک آرزوی زنبورک
۱۰ %
کلر ژوبرت
۴۵,۰۰۰
۴۰,۵۰۰ تومان
پانچلو    هدیه مخصوص تو پانچلو    هدیه مخصوص تو
۱۰ %
مکس لوکیدو - لیلا کاشانی وحید
۴۹,۰۰۰
۴۴,۱۰۰ تومان
اولین قصه های قرآن من اولین قصه های قرآن من
۱۰ %
ثانی اثنین خان
۷۰,۰۰۰
۶۳,۰۰۰ تومان
پانچلو (تو بی نظیری) پانچلو (تو بی نظیری)
۱۰ %
مکس لوکیدو - لیلا کاشانی وحید
۵۵,۰۰۰
۴۹,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها