نقش نگار

نقش نگار

مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۱۲۰,۰۰۰
%۱۰
۱۰۸,۰۰۰
تومان
موجودی:
فقط 9 جلد
رده سنی:
عمومی
قالب:
سخنرانی
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۲۹۶
وزن:
۳۳۶ گرم
شابک:
9789642951840

معرفی کتاب

تاکنون تعابیر بسیاری درباره زندگانی نورانی حضرت علی علیه‌السلام بیان شده‌است و هر کس از از نگاهی متفاوت، شخصیت ایشان را درک نموده است.

رهبر انقلاب اما تعبیری ویژه را همواره در سخنان خود در رابطه با شخصیت والای حضرت بیان کردند که با عنوان «مقتدر مظلوم». شناخته می‌شود.

اینک کتاب نقش و نگار از انتشارات انقلاب اسلامی، کتابی است که حیات مولای متقیان را از سن ۱۳تا۶۳سالگی با این نگاه مورد بررسی و تحلیل قرار می‌دهد و تمام محتوای آن برگرفته از بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری است که با اشاره به اسناد محکم تاریخی و همچنین سخنان خود حضرت، ارائه شده‌است.

در بخشی از کتاب با ادبیاتی منحصر به فرد می‌خوانیم:

((هنگامی که در تاریکی شب آسمان را تماشا میکنیم، ماه را میبینیم که صدها برابر ستارگان نورافشانی میکند، و ستارگانی را مشاهده میکنیم که با نور ضعیفی سوسو میزنند، ماه بسیار بزرگتر از ستارگان به‌نظر می‌آید گویی که هزاران ستاره در آن جای میگیرد، امّا همه میدانیم که واقعیت غیر از این ظاهر فریبنده است، ستارگانی که به‌نظر بسیار ریز و ناچیز می‌آیند میلیونها برابر ماه عظمت دارند و برخلاف ماه که هر چه دارد از خورشید است، آنها خود نور تولید میکنند و طفیلی ستاره‌ی دیگری نیستند.))

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

باران خوبی ها باران خوبی ها
۱۰ %
علیرضا پناهیان
۳۰,۰۰۰
۲۷,۰۰۰ تومان
غدیر صفایی حائری غدیر صفایی حائری
۱۰ %
علی صفایی حائری
۴۵,۰۰۰
۴۰,۵۰۰ تومان
تحیر تحیر
۱۰ %
سید حمیدرضا برقعی
۵۵,۰۰۰
۴۹,۵۰۰ تومان
علی از زبان علی-گالینگور علی از زبان علی-گالینگور
۱۰ %
۲۸۰,۰۰۰
۲۵۲,۰۰۰ تومان
سفری که پر ماجرا شد سفری که پر ماجرا شد
۱۰ %
بنفشه رسولیان
۱۲۰,۰۰۰
۱۰۸,۰۰۰ تومان
زیباترین جشن  زیباترین عید زیباترین جشن  زیباترین عید
۱۰ %
سید محمد مهاجرانی
۶۵,۰۰۰
۵۸,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها