نقش نگار
۲
۰
نام اثر :

نقش نگار

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
عمومی
قالب کتاب :
سخنرانی
وزن :
۳۳۶ گرم
تعداد صفحه :
۲۹۶ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۵۳,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۴۷,۷۰۰ تومان

معرفی کتاب

تاکنون تعابیر بسیاری درباره زندگانی نورانی حضرت علی علیه‌السلام بیان شده‌است و هر کس از از نگاهی متفاوت، شخصیت ایشان را درک نموده است.

رهبر انقلاب اما تعبیری ویژه را همواره در سخنان خود در رابطه با شخصیت والای حضرت بیان کردند که با عنوان «مقتدر مظلوم». شناخته می‌شود.

اینک کتاب نقش و نگار از انتشارات انقلاب اسلامی، کتابی است که حیات مولای متقیان را از سن ۱۳تا۶۳سالگی با این نگاه مورد بررسی و تحلیل قرار می‌دهد و تمام محتوای آن برگرفته از بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری است که با اشاره به اسناد محکم تاریخی و همچنین سخنان خود حضرت، ارائه شده‌است.

در بخشی از کتاب با ادبیاتی منحصر به فرد می‌خوانیم:

((هنگامی که در تاریکی شب آسمان را تماشا میکنیم، ماه را میبینیم که صدها برابر ستارگان نورافشانی میکند، و ستارگانی را مشاهده میکنیم که با نور ضعیفی سوسو میزنند، ماه بسیار بزرگتر از ستارگان به‌نظر می‌آید گویی که هزاران ستاره در آن جای میگیرد، امّا همه میدانیم که واقعیت غیر از این ظاهر فریبنده است، ستارگانی که به‌نظر بسیار ریز و ناچیز می‌آیند میلیونها برابر ماه عظمت دارند و برخلاف ماه که هر چه دارد از خورشید است، آنها خود نور تولید میکنند و طفیلی ستاره‌ی دیگری نیستند.))

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده