نامه های بلوغ
۸
۲
نام اثر :

نامه های بلوغ

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
نوجوان / جوانان
قالب کتاب :
یادداشت
وزن :
۲۹۰ گرم
تعداد صفحه :
۲۵۷ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۷۲,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۶۴,۸۰۰ تومان

معرفی کتاب

کتاب « نامه های بلوغ » مجموعه نامه‌های پدرانه استاد علی صفایی حائری برای فرزندان خود است که در زمان بلوغ‌شان برای آنها نگاشته است.

ازآنجا که این متون از لطافت و غنای خاصی برخورداراند، و به خوبی جایگاه بلوغ و اهمیت آن را برای جوانان و نوجوانان تبیین می کند، توسط انتشارات لیله القدر برای همه نسل‌های آینده‌ساز به چاپ رسیده است.

در این اثر ۵نامه برای تبیین مسائلی همچون توجه به رضای الهی، استقامت و صبر، مراقبت از سلامت روح، فرصت‌های حسنات و سیئات و اخلاق نیکو، از آیات و احادیث فراوانی بهره گرفته شده است تا این دوره حساس را به سبک دین مبین اسلام مدیریت کنیم .

در یکی از نامه ها آمده است: « بابا! در این نکته تامل کن، ببین در برابر آنچه به دست می آوری، چه از دست می دهی. در این محاسبه، خودت را در نظر بگیر. تمام باخت ما از اینجاست که خودمان را به حساب نمی آوریم، فقط حساب می کنیم چه به دست آورده ایم و نمی بینیم چه از دست داده ایم. »

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

فائزه احمدی
۰۷ آبان ۱۴۰۱
کتاب های استاد صفایی شما رو با دنیای رنج ها آشنا میکنه و کمک میکنه چشم در چشم رنج بدوزید نگاهش کنید و اگر زورتون به حذف رنج نمیرسه اون رو جزئی از وجودتون کنید ورنج ها رو بپذیرید و در راه خدا استقامت کنید و ادامه بدید.کمک میکنه در لحظه های تنهایی ترس و شاخ و شونه کشیدنه رنج ها وقتی با همه ی زشتی و هولناک بودنشون نگاهت میکنند تا تو رو ببلعند با یاد گفته های این بزرگ استقامت کنی و توکل کنی
آقای پدر
۰۸ شهریور ۱۴۰۰
چه کار خوبی...جدا از ارزش کتاب ترقیب شدم من هم برای بچه هایم چنین کاری کنم، حتی اگر قلمم به خوبی ایشان نباشد.

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده