میزبانی از بهشت
۱
۰
نام اثر :

میزبانی از بهشت

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
عمومی
قالب کتاب :
خاطرات
وزن :
۱۷۲ گرم
تعداد صفحه :
۱۴۸ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۱۲,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۱۰,۸۰۰ تومان

معرفی کتاب

مقام و منزلت پدر و مادری که فرزند خود را در راه اسلام و انقلاب فدا کرده اند و از عزیزترین سرمایه وجودی خود گذشته اند، بسیار والا است. تکریم و احترام به والدین شهدا به نحوی احترام به شهید و ساحت مقدس او است. در منظومه فکری مقام معظم رهبری شهید و خانواده شهید جایگاه بسیار بالایی دارند و ایشان همواره در تمام این سال ها چه در سخنرانی های خود و چه در دیدارهای خود سعی کرده‌اند توجه ویژه‌ای به این بزرگواران داشته باشند.

کتاب «میزبانی از بهشت» روایتی مستند از حضور رهبر انقلاب در خانواده شهدای مشهدی است. از جمله مهم‌ترین فعالیت‌های رهبر انقلاب در سفرهای استانی دیدار با خانواده محترم شهدا است. این دیدارها که در سال 1376 انجام شده اند شاهد بسیار خوبی از نحوه برخورد رهبر انقلاب با خانواده شهدا است. در این کتاب پیش از بیان گزارش دیدار نویسنده مختصری از زندگی شهید و ماجراهایی که خانواده شهید از سر گذرانده‌اند روایت شده است.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

اسلام در دنیا امروز یک عزت و سربلندی دارد که هیچ وقت در این دوره‌های اخیر چنین عزتی را نه اسلام داشته نه به طریق اولی کشور ایران داشته و این نیست مگر به خاطر همین فرزندان شما این‌ها بودند که این کار را کردند. البته بنده معتقدم آقای میرزایی که پدر و مادرهای شهدا، بلافاصله پشت سر شهدا هستند یعنی فضیلت شماها از فضیلت این شهدا، خیلی فاصله ندارد. البته خب اینها شهیدند و شهادت از همه چیز بالاتر است لیکن اگر پدرها،مادرها، این صبوری را که کردند این شکری که کردند، این افتخاری را که به شهادت انجام دادند اگر اینها نبود باب شهادت باز نمی‌ماند و این افتخارات بزرگ نصیب کشور ما و ملت ما نمیشد خدا ان شاء الله بهتان خیر بدهد.

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده