معلم خصوصی

معلم خصوصی

نویسنده:
مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۷۰,۰۰۰
%۱۰
۶۳,۰۰۰
تومان
رده سنی:
عمومی
قالب:
خاطرات
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۱۵۲
وزن:
۱۵۸ گرم
شابک:
9786227676242

معرفی کتاب

گیتی باقری در مقدمه این کتاب می‌نویسد که مطالعه یک کتاب سبب شده ناگهان به علم ریاضی و روابط منطقی میان اعداد علاقه پیدا کرده است. سال‌های بعد او به راهنمای بسیاری از اعضای فامیل برای حل مسائل مشکل ریاضی تبدیل می‌شود. در دانشگاه ریاضی می‌خواند و سالیان فراوان در دانشگاه و جلسات خصوصی به تدریس ریاضی مشغول بوده است. او همیشه با یک سوال مشابه مواجه بوده است که این معادلات و فرمول‌های سخت چه ارتباطی با زندگی واقعی آدم‌ها دارد و به درد کجای زندگی آن ها می خورد. حالا او پس از تمام این سال‌ها تدریس با روایت اتفاقات آن دوران می‌خواهد به همین سوال پاسخ دهد و نشان دهد ریاضی چگونه وارد دنیای واقعی می‌شود و بر اتفاقات زندگی تاثیر می‌گذارد. این کتاب مشتمل بر دوازده روایت مختلف است که هر کدام به نام یک ماه سال نامیده شده است. این کتاب توسط نشر جام جم در زمستان 1401 منتشر شده است.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

عدد پی عددی بی‌الگو است که در شکل گیری الگوهای دیگر نقش مهمی دارد. این عدد در ریاضی نشان دهنده نسبت محیط یک دایره به قطرش است. یکی از عجیب ترین و مرموزترین اعداد جهان است که هنوز کسی نتوانسته به رمز و راز آن پی ببرد با محاسباتی که تاکنون بر روی این عدد انجام شده هیچ کس نتوانسته به انتهایش برسد و به نظر می رسد یک سیاه چاله علمی است که هیچ انتهایی ندارد.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

کار عمیق کار عمیق
۱۰ %
کال نیوپورت
۱۷۵,۰۰۰
۱۵۷,۵۰۰ تومان
یه کوله نوآوری یه کوله نوآوری
۱۰ %
ریحانه خواجه احمدی - فیض علی ملازاده
۵۳,۰۰۰
۴۷,۷۰۰ تومان
نحو کاربردی متوسطه نحو کاربردی متوسطه
۱۰ %
سید حسین ایرانی
۲۶۵,۰۰۰
۲۳۸,۵۰۰ تومان
گنجینه معارف - رساله دانشجویی پالتویی گنجینه معارف - رساله دانشجویی پالتویی
۱۰ %
۹۰,۰۰۰
۸۱,۰۰۰ تومان
نخبگان و تمدن سازی اسلامی نخبگان و تمدن سازی اسلامی
۹ %
سید علی حسینی خامنه ای
۹۰,۰۰۰
۸۱,۹۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها