فصول هدایتگری (مکتب انقلاب اسلامی جلد:9)

فصول هدایتگری (مکتب انقلاب اسلامی جلد:9)

مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۵۰,۰۰۰
%۱۰
۴۵,۰۰۰
تومان
رده سنی:
عمومی
قالب:
تحقیق
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۵۰۸
وزن:
۵۴۶ گرم
شابک:
9789641896999

معرفی کتاب

دفتر «فصول هدایتگری» از دفاتر ده‌گانه‌ی «مکتب انقلاب اسلامی» به منظور شرح مبارزه در راه احقاق حق و هدایتگری از مجموع بیانات رهبری معظم انقلاب اسلامی تنظیم و در قالب زیر ارائه شده است: با الهام از بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی کتاب در دو گام «مقاومت» و «پیش روندگی» تنظیم شده است. گام اول که مربوط به چهل سال گذشته است گام مقاومت در عین پیشرفت تلقی می‌شود؛ مقاومت برای حفظ انقلاب نظام و بخش‌های تحقق یافته‌ی دولت اسلامی و پیشرفت ممکن در عرصه‌های مختلف دولت و جامعه اسلامی. گام «پیش روندگی» نیز مربوط به نگاه آینده این راه است. در مسیری که گام گذاشته‌ایم و پیش رفته‌ایم انتخاب راه درست برای حرکت پیش رونده در این بخش مشخص گردیده اس. فصول هدایتگری گام اول انقلاب را در سه فصل مقاومت در برابر «تهاجم فرهنگی»، «مقاومت» در برابر موج مخرب دنیا طلبی و دعوت به دولت اسلامی تحلیل می‌کند چنانکه به نظر می‌رسد در افق سال‌های آتی در گام دوم انقلاب، ما با سه فصل مقاومت، بازدارندگی و پیش روندگی مواجه باشیم.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

اگر مسئولان کشور به پشتیبانی این مردم و به کمک این افکار عمومی بسیار مستعد و علاقه مند، یک مبارزه ی خستگی ناپذیر را با عوامل انحطاط و عقب ماندگی شروع کنند هم موفق خواهند شد هم مردم را به هدف‌های خودشان خواهند رساند، هم خدا را از خود راضی خواهند کرد. آماج این مبارزه، سه چیز است یکی فقر است یکی فساد است و یکی تبعیض، اگر با فقر و فساد و تبعیض در کشور مبارزه شود اصلاحات به معنای حقیقی - اصلاحات انقلابی و اسلامی - تحقق پیدا خواهد کرد. مشکلات ما از این سه پایه‌ی شوم و از این سه عنصر مخرب است. مسئولان باید به وظایف خودشان عمل کنند؛ نیازهای مردم را بفهمند درک کنند و تأمین کنند.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

روایتی از زندگی و زمانه آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی روایتی از زندگی و زمانه آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی
۱۵ %
۱,۵۰۰,۰۰۰
۱,۲۷۵,۰۰۰ تومان
ولایت فقیه ولایت فقیه
۱۰ %
سید مهران طباطبایی
۵۰,۰۰۰
۴۵,۰۰۰ تومان
الف لام خمینی الف لام خمینی
۹ %
هدایت الله بهبودی
۹۰,۰۰۰
۸۱,۹۰۰ تومان
ساده مثل روح الله ساده مثل روح الله
۱۰ %
علی اکبر سبزیان
۵۵,۰۰۰
۴۹,۵۰۰ تومان
از وزارت تا اعدام (صادق قطب زاده) از وزارت تا اعدام (صادق قطب زاده)
۱۰ %
۴۰,۰۰۰
۳۶,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها