فریاد رس

فریاد رس

4.2

داستان هایی از کرامات امام زمان (عج)

نویسنده:
مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۵۲,۰۰۰
%۱۰
۴۶,۸۰۰
تومان
موجودی:
فقط 1 جلد
رده سنی:
عمومی
قالب:
داستان
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
Unknown
صفحات:
۸۴
وزن:
۷۸ گرم
شابک:
9789648484687

معرفی کتاب

کتاب «فریادرس» به قلم حسن محمودی مجموعه‌ای از خاطرات دلدادگان امام زمان (عجل الله) است که کراماتی از حضرت مشاهده نموده‌اند. بر باور ما منجی عالم بشریت دوازدهمین خورشید آسمان ولایت همچنان زنده و در میان مردم است. اما حکمت الهی بر آن است که پرده بر چشمان مردم افتاده باشد و ایشان را مشاهده نمایند. با این حال ایشان همچنان واسطه فیض به تمام عالم خلقت هستند و نگاه ویژه‌ای به محبین اهل بیت دارند. در سختی‌ها و مشکلات ایشان را یاری می‌نمایند و برای هدایت آنان از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌کند. در اینجا خاطرات افرادی را می‌خوانیم که با ایمانی خالص و تقوای مستمر به درجه‌ای می‌رسند که در لحظات سخت و دشوار شخصا امام زمان (عجل الله) را ملاقات نموده‌اند و با نگاه نورانی حضرت از بلایا گذر نموده‌اند. به عنوان نمونه در حکایت اول ماجرای دختری انگلیسی را می‌خوانیم که با پسری ایرانی ازدواج می‌کند و پس از تحقیق مسلمان می‌شود اما در طول عمر حضرت ولی عصر شک دارد تا زمانی که در مراسم حج ایشان را ملاقات می‌نماید.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:
آقا اسماعیل خندید و گفت: اولاً مردم حق دارند به من بگویند اسماعیل غافل؛ چون که من کم در بین مردم عبادت می‌کنم و بیشتر نمازهایم را پشت سر امام زمان را می‌خوانم؛ اما سؤال دومت که از کجا مقدار پول را می‌دانستم جوابش این است که شما به امام رضا متوسل شدید در این عصر واسطه فیض، امام زمان هستند و هر فیضی به شیعیان برسد از طریق وساطت امام زمان است، وقتی امام رضا خواستند به شما عنایت کنند، حواله کردند به امام زمان حضرت هم به من فرمودند که این مقدار پول را برای شما بیاورم.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

کمی دیرتر کمی دیرتر
۱۰ %
سید مهدی شجاعی
۱۲۰,۰۰۰
۱۰۸,۰۰۰ تومان
پژوهشی درباره امام مهدی(عج) پژوهشی درباره امام مهدی(عج)
۱۰ %
آیت الله محمدباقر صدر
۲۵,۰۰۰
۲۲,۵۰۰ تومان
جایگاه و معنی واسطه فیض (استاد طاهرزاده) جایگاه و معنی واسطه فیض (استاد طاهرزاده)
۱۰ %
۱۲۰,۰۰۰
۱۰۸,۰۰۰ تومان
امام مهدی موجود موعود امام مهدی موجود موعود
۱۰ %
عبدالله جوادی آملی
۳۵,۰۰۰
۳۱,۵۰۰ تومان
عهد دل عهد دل
۱۰ %
الهه بهشتی
۱۶,۰۰۰
۱۴,۴۰۰ تومان
چهار فانوس چهار فانوس
۱۰ %
سعید تشکری
۱۱۰,۰۰۰
۹۹,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها