غریبه ها

غریبه ها

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۲۲,۰۰۰
%۱۰
۱۹,۸۰۰
تومان
موجودی:
فقط 8 جلد
رده سنی:
نوجوان
قالب:
داستان
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۸۰
وزن:
۷۶ گرم
شابک:
9780445068827

معرفی کتاب

کتاب «غریبه‌ها» آثار منتخب پنجمین دوره جشنواره داستان انقلاب است. در این مجلد چهار داستان کوتاه برگزیده جشنواره پس از ویراستاری و تصحیح توسط استاد محمدرضا سرشار (رهگذر) در این کتاب گرد آمده‌اند. داستان‌های این مجموعه با محوریت حوادث پیرامون انقلاب اسلامی نوشته شده است و نویسندگان خاطرات و حوادث آن سال‌های در بستر داستان طرح ریزی کرده‌اند تا از منظری درهم آمیخته از خیال و واقعیت تاثیر عمیق‌تری بر مخاطب جوان بگذارند.

در ادامه برشی از این این کتاب را می‌خوانید:

کدخدا ساکت شد و به پشتی تکیه داد. بقیه هم ساکت بودند و فقط با حرکت سر حرف‌های او را تأیید می‌کردند. مثل اینکه حرف‌های کدخدا اثر خودش را کرده بود فولاد به سکوت پایان داد و گفت: «حرف‌های کدخدا کاملا درست و به جاست این کارها زیر سر همان بچه‌های بی سر و پاست. هر کدام از ما کم و بیش پنجاه شصت سال از عمرمان می‌گذرد. در این مدت کی توی ده ما همچین اتفاق‌هایی افتاده؟ اما از چند وقت پیش که یک مشت خرابکار و وطن فروش در مملکت سروصدا و آشوب راه انداخته‌اند این بچه محصل‌ها هم کک توی تنشان افتاده و شروع کرده‌اند به گرد و خاک کردن آن هم با چه؟ با آتش زدن و نفله کردن مال و اموال و حاصل یک عمر کار و زحمت دیگران.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

زندگی سید محمد بهشتی زندگی سید محمد بهشتی
۱۰ %
۵۵,۰۰۰
۴۹,۵۰۰ تومان
ساده مثل روح الله ساده مثل روح الله
۱۰ %
علی اکبر سبزیان
۵۵,۰۰۰
۴۹,۵۰۰ تومان
طلبه انقلابی طلبه انقلابی
۱۰ %
سعید هلالیان
۲۵,۰۰۰
۲۲,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها