ضیافت بلا

ضیافت بلا

مترجم:
عطیه حسینی
رده سنی:
عمومی
قالب:
سخنرانی
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
Unknown
صفحات:
۲۰۳
وزن:
۱۶۸ گرم
شابک:
9786009485406

معرفی کتاب

سید محمدمهدی میرباقری در سال ۱۳۷۷ سخنرانی داشت درباره قیام بی‌پایان کربلا و این کتاب باز نویسی آن گفتگوی ارزشمند پیرامون هدف خلقت هر انسان و انتخاب سرنوشت ساز او در سراسر زندگانی است که مایه رسیدن به قرب آستان الهی می‌شود.

برای این مسیر آسمانی دو راه در کتاب پیشنهاد شده: اولا سلوکی عارفانه به شیوه علما در سراسر عمر و دوما مسیری کوتاه‌تر که منتهی می‌شود به خیمه اباعبدالله به «ضیافت بلا» به شفاعت اولیای خدا.

پس از چند قرن هنوز راهی برای رسیدن به قافله حسین باقی است، بازنمانید و همگام این اثر از زیارت عاشورا آغاز کنید و فراز به فراز، شهر به شهر عشق را به شوق وصال امام عصر(عج) طی کنید.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

((یکی از عوامل تنهایی اولیای خدا این است که آن ها حاضر نیستند با حیله و تزویر، مردم را به سوی خود جذب کنند و به هدف برسانند، بلکه می خواهند مردم از سر بصیرت و آگاهی و فهم به سوی خدا بیایند؛ چون تنها طریق صحیح سیر به سمت خدای متعال این مسیر است...

هدف حکومت دینی این نیست که به هر قیمتی، ولو با دروغ و تزویر، مردم را حفظ کند؛ بلکه هدف آشکار ساختن حق و باطل است؛ به نحوی که حجت بر همگان تمام شود و مانعی در مسیر ایمان انسان ها وجود نداشته باشد.))

نظرات

این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

آیه های سبز صفایی حائری آیه های سبز صفایی حائری
۱۰ %
۹۸,۰۰۰
۸۸,۲۰۰ تومان
معیشت مومنانه معیشت مومنانه
۱۰ %
ابولقاسم کریمی
۶۵,۰۰۰
۵۸,۵۰۰ تومان
تعلق  آیت الله  حائری شیرازی تعلق  آیت الله  حائری شیرازی
۱۰ %
آیت الله حائری شیرازی
۶۰,۰۰۰
۵۴,۰۰۰ تومان
گام های آغازین سلوک گام های آغازین سلوک
۱۰ %
محمدباقر تحریری
۵۳,۵۰۰
۴۸,۱۵۰ تومان
ردپای نور  جلد اول  سیری در سیره تربیتی ردپای نور  جلد اول  سیری در سیره تربیتی
۱۰ %
سید عبدالرضا هاشمی ارسنجانی
۹۵,۰۰۰
۸۵,۵۰۰ تومان
رهایی از تکبر پنهان رهایی از تکبر پنهان
۱۰ %
علیرضا پناهیان
۴۰,۰۰۰
۳۶,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها