ضیافت بلا
۳
۰
نام اثر :

ضیافت بلا

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
عمومی
قالب کتاب :
سخنرانی
وزن :
۱۶۸ گرم
تعداد صفحه :
۲۰۳ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۶۰,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۵۴,۰۰۰ تومان

معرفی کتاب

سید محمدمهدی میرباقری در سال ۱۳۷۷ سخنرانی داشت درباره قیام بی‌پایان کربلا و این کتاب باز نویسی آن گفتگوی ارزشمند پیرامون هدف خلقت هر انسان و انتخاب سرنوشت ساز او در سراسر زندگانی است که مایه رسیدن به قرب آستان الهی می‌شود.

برای این مسیر آسمانی دو راه در کتاب پیشنهاد شده: اولا سلوکی عارفانه به شیوه علما در سراسر عمر و دوما مسیری کوتاه‌تر که منتهی می‌شود به خیمه اباعبدالله به «ضیافت بلا» به شفاعت اولیای خدا.

پس از چند قرن هنوز راهی برای رسیدن به قافله حسین باقی است، بازنمانید و همگام این اثر از زیارت عاشورا آغاز کنید و فراز به فراز، شهر به شهر عشق را به شوق وصال امام عصر(عج) طی کنید.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

((یکی از عوامل تنهایی اولیای خدا این است که آن ها حاضر نیستند با حیله و تزویر، مردم را به سوی خود جذب کنند و به هدف برسانند، بلکه می خواهند مردم از سر بصیرت و آگاهی و فهم به سوی خدا بیایند؛ چون تنها طریق صحیح سیر به سمت خدای متعال این مسیر است...

هدف حکومت دینی این نیست که به هر قیمتی، ولو با دروغ و تزویر، مردم را حفظ کند؛ بلکه هدف آشکار ساختن حق و باطل است؛ به نحوی که حجت بر همگان تمام شود و مانعی در مسیر ایمان انسان ها وجود نداشته باشد.))

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده