گنجینه ی آسمانی

گنجینه ی آسمانی

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۱۶۵,۰۰۰
%۱۰
۱۴۸,۵۰۰
تومان
رده سنی:
عمومی
قالب:
یادداشت بلند
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
Unknown
صفحات:
۴۵۵
وزن:
۴۵۰ گرم
شابک:
9786009296316

معرفی کتاب

مستندساز، روزنامه‌نگار، نظریه‌پرداز و البته نویسنده شهیدی که سالهای پس از انقلاب با قلم و نگاه منحصر به فرد خود، حقیقت را بر برگه‌های کاغذ و پرده سینمای اسلامی به تصویر می‌کشید، سید شهیدان اهل قلم، سید مرتضی آوینی بود.

مردی که مسیر آسمان را بیشتر از جاده‌های زمین می‌شناخت و آثار به جای مانده از او همچنان، مثل ستاره‌ای درخشان راه را برای جویندگان حقیقت و پارسایی روشن می‌کند.

از راوی صادق و هنرمند مستند «روایت فتح» چندین مقاله، فیلم، دست نوشته و... موجود است که در انتشارات واحه، جمع‌آوری، پیاده‌سازی و با همان قلم اسرار آمیز به چاپ رسیده‌است.

یکی از آن آثار که اینک به مجموعه کتاب‌رسان آمده‌است، نوشتاری با نام «گنجینه آسمانی» است که در حقیقت، نگارش متن آن مستند آشنای روزهای دفاع مقدس، روایت فتح، است که از نخستین روزهای فروردین سال ۱۳۶۵، تقریبا بدون وقفه تا پایان جنگ درسال ۱۳۶۷ را به تصویر می‌کشد در قلب کلمات حفظ می‌کند.

اثری با ادبیات خاص سید مرتضی که میتوانید با تصور صدای آشنای ایشان در قسمتی از کتاب بخوانید:

((هیچ راهی برای آن‌که از آینده باخبر شویم و بدانیم که چه در انتظار ماست وجود ندارد. پس ای نفس، بر خدا توکل کن و صبر داشته باش! همه چیز از جانب اوست که می‌رسد و این‌چنین، هر چه باشد، نعمت است.))

 

نظرات

این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

شهری در آسمان (شهید آوینی) شهری در آسمان (شهید آوینی)
۱۰ %
۹,۵۰۰
۸,۵۵۰ تومان
دور از جان دور از جان
۱۰ %
سعید تشکری
۲۹,۰۰۰
۲۶,۱۰۰ تومان
شرق بهشت شرق بهشت
۱۰ %
سید مرتضی آوینی
۱۷,۰۰۰
۱۵,۳۰۰ تومان
با من سخن بگو دوکوهه با من سخن بگو دوکوهه
۱۰ %
سید مرتضی آوینی
۳,۰۰۰
۲,۷۰۰ تومان
فتح خون فتح خون
۱۰ %
سید مرتضی آوینی
۶۲,۰۰۰
۵۵,۸۰۰ تومان
آینه ی جادو - جلد سوم: سخنرانی ها آینه ی جادو - جلد سوم: سخنرانی ها
۱۰ %
۱۰۵,۰۰۰
۹۴,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها