گنجینه ی آسمانی
۰
۰
نام اثر :

گنجینه ی آسمانی

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
عمومی
قالب کتاب :
یادداشت بلند
وزن :
۴۵۰ گرم
تعداد صفحه :
۴۵۵ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۱۶۵,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۱۴۸,۵۰۰ تومان

معرفی کتاب

مستندساز، روزنامه‌نگار، نظریه‌پرداز و البته نویسنده شهیدی که سالهای پس از انقلاب با قلم و نگاه منحصر به فرد خود، حقیقت را بر برگه‌های کاغذ و پرده سینمای اسلامی به تصویر می‌کشید، سید شهیدان اهل قلم، سید مرتضی آوینی بود.

مردی که مسیر آسمان را بیشتر از جاده‌های زمین می‌شناخت و آثار به جای مانده از او همچنان، مثل ستاره‌ای درخشان راه را برای جویندگان حقیقت و پارسایی روشن می‌کند.

از راوی صادق و هنرمند مستند «روایت فتح» چندین مقاله، فیلم، دست نوشته و... موجود است که در انتشارات واحه، جمع‌آوری، پیاده‌سازی و با همان قلم اسرار آمیز به چاپ رسیده‌است.

یکی از آن آثار که اینک به مجموعه کتاب‌رسان آمده‌است، نوشتاری با نام «گنجینه آسمانی» است که در حقیقت، نگارش متن آن مستند آشنای روزهای دفاع مقدس، روایت فتح، است که از نخستین روزهای فروردین سال ۱۳۶۵، تقریبا بدون وقفه تا پایان جنگ درسال ۱۳۶۷ را به تصویر می‌کشد در قلب کلمات حفظ می‌کند.

اثری با ادبیات خاص سید مرتضی که میتوانید با تصور صدای آشنای ایشان در قسمتی از کتاب بخوانید:

((هیچ راهی برای آن‌که از آینده باخبر شویم و بدانیم که چه در انتظار ماست وجود ندارد. پس ای نفس، بر خدا توکل کن و صبر داشته باش! همه چیز از جانب اوست که می‌رسد و این‌چنین، هر چه باشد، نعمت است.))

 

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده