سیری در سیره نبوی شهید مطهری
۲
۰
نام اثر :

سیری در سیره نبوی شهید مطهری

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
عمومی
قالب کتاب :
سخنرانی
وزن :
۳۲۰ گرم
تعداد صفحه :
۲۶۹ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۷۹,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۷۱,۱۰۰ تومان

معرفی کتاب

استاد شهید مرتضی مطهری، محقق، متفکر، نویسنده و از دانشمندان اسلام‌شناس در قرن معاصر است که لحظه لحظه انقلاب اسلامی نقش آفرینی کرد و همواره با قلم روشنگرانه خود، در برابر شبهات و تحریفات به شیوا‌ترین بیان قیام کرده‌است.

 

اینک نیز پس از سالها مجموعه آثار باقی مانده از این ایشان که شامل سخنرانی‌ها و دست‌نوشته‌ها و نقد نامه‌های او است توسط نشر صدرا جمع‌آوری، بازنویسی و به چاپ رسیده‌است تا پاسخگوی سوالات بنیادین جوانان و متفکران در عصرهای گوناگون باشد.

 

از آشناترین آثار ایشان که به کتاب‌رسان آمده‌است، کتاب«سیره نبوی» می‌باشد که حاصل کندوکاو چندتن از نویسندگان اسلامى در سخنرانی های استاد شهید است که در سال ۱۳۴۶ خودشان را به دریای ژرف شخصیت اعجاب‌انگیز آخرین رسول الهی رساندند؛

این اثر با سه بخش اصلی به سراغ تمامی گفتارهای شهید مطهری در رابطه با حضرت محمد (ص) رفته‌است تا منتهی آرزوی انسان از تکامل و تقرب الهی را با نگاه اسلام در شخصیت پیامبر بی‌همتای این دین آسمانی به تصویر بکشد.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

((در هیچ دوره‌ای مانند عصر جدید در باره عدالت، آزادی، برادری، انساندوستی، صلح و صفا، راستی و درستی، امانت و صداقت، احسان و خدمت سخن گفته نشده است، و در هیچ عصری هم مانند این عصر بر ضد این امور عمل نشده است))

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده