سنجاب بازیگوش

سنجاب بازیگوش

نویسنده:
مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۳۰,۰۰۰
%۱۰
۲۷,۰۰۰
تومان
موجودی:
فقط 1 جلد
رده سنی:
کودکان
قالب:
داستان
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
Unknown
صفحات:
۳۲
وزن:
۷۲ گرم
شابک:
9789642022137

معرفی کتاب

شیوه‌های آموزشی مدرن در چند دهۀ اخیر تلاش کرده‌اند هرچه بیشتر از روان‌شناسی کمک بگیرند و هنجارهای فرهنگی را با روشی‌ تازه در کودکان نهادینه کنند. این تلاش‌ها در زمینه‌های مختلف آموزشی اثربخشی خوبی نیز داشته‌اند و با کمک تکنولوژی روز حالا در ایران نیز همین رویکرد وجود دارد. کودکان بنیان آیندۀ جامعه هستند، بنابراین نزدیک‌ترین دوست آن‌ها یعنی انیمیشن و کتاب داستان، می‌تواند بهترین ابزار برای اجرای این متدهای تربیتی باشد.

کتاب «سنجاب بازیگوش» ثمرۀ یکی از همین شیوه‌هاست که تلاش کرده تنها با بهره‌گیری از داستان‌گویی تصویری خلاقیت کودکان را به‌کار بگیرد. این کتاب یک داستان مصور است که هیچ نوشته‌ای در آن نیست؛ بنابراین برای والدین هم کمک خوبی است و علاوه بر تشویق کودک به پویایی ذهنی و فکر کردن به معنی تصاویر، نیازی به یک بزرگ‌تر برای خواندن داستان هم نیست! سنجاب بازیگوش یک بچۀ خوشگذران است که در مجموعه‌ای از تصاویر او را درحال خوش‌گذرانی می‌بینیم؛ اما خوش‌گذرانی بی‌اندازه. او هنوز رفتارهایی مثل پاکیزگی، وقت‌شناسی، درس خواندن و محدود کردن تفریح‌ و خوراکی را به درستی یاد نگرفته و در هر صفحه، می‌بینیم که او باعث ناراحتی پدرش یا همسایه‌ها شده. سنجاب بازیگوش به‌جای بازی با بچه‌ها در فضای باز، در تخت خودش می‌خوابد و کارتون می‌بیند. اما این رفتارها یک روز باعث می‌شود که او به دردسر بیفتد و وقتی مجبور می‌شود به تنهایی با عواقب کارهایش روبه‌رو شود، یاد می‌گیرد که باید در هر کاری تعادل و نظم را حفظ کرد. «حمید کارگری» خالق این کتاب است و تصویرگری‌های زیبای آن را به عهده داشته است.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

پانچلو (تو بی نظیری) پانچلو (تو بی نظیری)
۱۰ %
مکس لوکیدو - لیلا کاشانی وحید
۵۵,۰۰۰
۴۹,۵۰۰ تومان
قصه های من و بابام (جلد سوم) قصه های من و بابام (جلد سوم)
۱۰ %
اریش ازر - ایرج جهانشاهی
۱۳۵,۰۰۰
۱۲۱,۵۰۰ تومان
فیلشاه: کی از همه بهتره؟ فیلشاه: کی از همه بهتره؟
۱۰ %
۷۰,۰۰۰
۶۳,۰۰۰ تومان
اصیل آباد اصیل آباد
۱۰ %
محمدرضا سرشار
۶۵,۰۰۰
۵۸,۵۰۰ تومان
محمد مثل گل بود محمد مثل گل بود
۱۰ %
غلامرضا حیدری ابهری
۴۵,۰۰۰
۴۰,۵۰۰ تومان
قصه های من و بابام (جلد اول) قصه های من و بابام (جلد اول)
۱۰ %
اریش ازر - ایرج جهانشاهی
۱۳۵,۰۰۰
۱۲۱,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها