زنگ آشپزی

زنگ آشپزی

نویسنده:
مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
رده سنی:
نوجوان
قالب:
آموزشی
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
Unknown
صفحات:
۸۰
وزن:
۱۹۶ گرم
شابک:
9786006229744

معرفی کتاب

کتاب «زنگ آشپزی» نوشته اعظم اسلامی یک اثر جذاب و کاربردی برای کودکانی است که به دنیای آشپزی و خوراکی‌ها علاقه دارند. این کتاب تلاش کرده تا به کودکان و نوجوانان دستورپخت تعدادی غذای خوشمزه و ساده را آموزش دهد. نکته مهم در این دستورپخت‌ها استفاده از مواد غذایی سالم و مفیدی است که باید در برنامه غذایی هر کودک در حال رشدی قرار داشته باشد و بدن او به این مواد و ویتامین ها نیازمند است. این اثر برای هر وعده غذایی چند پیشنهاد لذیذ و آسان دارد که کودکان با کمی راهنمایی و کمک والدین می‌توانند به راحتی آن‌ها را آماده گرداند و توانایی‌هایشان در هنر آشپزی را به شکل آرام و معقولی گسترش دهند. این اثر به شکل تصویری طراحی شده و نتیجه نهایی هر دستور غذا را به نمایش گذاشته است. این کتاب در چند بخش (صبحانه‌ها، املت‌ها، سوپ‌ها، سالادها، غذاهای اصلی، شیرینی‌ها) تقسیم گشته است.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

فن آشپزی، نیازهای غذایی بدن را به شکل درست برآورده می‌کند و البته کاری جذاب و سرگرم کننده هم هست. شما می‌توانید هنگام پختن غذا مواد یا روش‌های جدیدی را هم امتحان کنید، بنابراین آشپزی می‌تواند پر از هیجان و کشف‌های تازه باشد. شما می‌توانید با پختن یک غذای ساده یا خوراکی اعضای خانواده را دور هم جمع کنید. با این کار به بزرگ‌ترها استراحت کوتاهی می‌دهید و خودتان مسئولیت تهیه شام یا ناهار خانواده را برعهده می‌گیرید. غذایی که شما می‌پزید خانواده را از عادت‌های همیشگی دور می‌کند و حال و هوای تازه‌ای به جمع صمیمی شما می‌دهد. همه درباره کار شما نظر می‌دهند و از لابه لای حرف‌های هر کس تجربه‌های بیشتری به دست می‌آورید. در این کتاب از دستورهای پیچیده‌ی کتاب‌های آشپزی بزرگترها خبری نیست و روش کار مثل خود غذاها ساده است. نگران نباشید...برای پختن غذاهای این کتاب مواد اولیه‌ی عجیب و غریبی لازم ندارید. مواد مورد نیاز در دسترس همه هست و همه جا پیدا می‌شود. بیشتر خوراکی‌ها هم در زمان کوتاهی تهیه می‌شوند و بنابراین زیاد وقت شما را نمی‌گیرد.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

سفر به جنوب سفر به جنوب
۱۰ %
محمدرضا سرشار
۱۸,۰۰۰
۱۶,۲۰۰ تومان
نردبان جهان نردبان جهان
۱۰ %
محمدرضا سرشار
۱۳,۰۰۰
۱۱,۷۰۰ تومان
ترکش ولگرد ترکش ولگرد
۱۰ %
داوود امیریان
۱۴۵,۰۰۰
۱۳۰,۵۰۰ تومان
سلام بر ابراهیم (جلد 1) سلام بر ابراهیم (جلد 1)
۱۰ %
گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی
۸۰,۰۰۰
۷۲,۰۰۰ تومان
فرزندان ایرانیم فرزندان ایرانیم
۱۰ %
داوود امیریان
۴۵,۰۰۰
۴۰,۵۰۰ تومان
ستاره من ستاره من
۱۰ %
حمیدرضا شاه آبادی - ناصر نادری
۳۵,۰۰۰
۳۱,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها