روایت ناتمام

روایت ناتمام

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۹۸,۰۰۰
%۱۰
۸۸,۲۰۰
تومان
موجودی:
فقط 9 جلد
رده سنی:
عمومی
قالب:
خاطرات
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۳۲۸
وزن:
۲۷۶ گرم
شابک:
9786005347678

معرفی کتاب

با آغاز حمله داعش و خطر سقوط حکومت های سوریه و عراق سپاه قدس ایران برای جلوگیری از پیشروی این گروه تروریستی خشن و بی رحم وارد عمل شد. برخی از رزمندگانی که در سال های هشت سال دفاع مقدس به دفاع از میهن پرداخته بودند و همچنان در حال و هوای جهاد و شهادت حضور داشتند در طلب یافتن آرزوی سال های دور دوباره به منطقه اعزام شدند و به شکل مستشاری کمک کردند تا این فتنه بزرگ از سر منطقه برداشته شود و در این راه برخی از آنان نیز به آنچه آرزو داشتند رسیدند.

شهید سیدحمید تقوی فر از جمله این سرداران است که از آغازین روزهای جنگ ایران و عراق پا به عرصه جهاد گذاشت و سرانجام مزد خود را در کشور عراق و در دفاع از حرم گرفت. ایشان از رزمندگان عرب خوزستان بود که از آغازین روزهای انقلاب شروع به فعالیت کرد و در طول جنگ نیز از فرماندهان قرارگاه رمضان بود و در تاسیس لشکر بدر و گردآوری مجاهدین عراق نیز تاثیر به سزایی داشت. در هنگام حمله داعش به عراق با توجه به شناخت بسیار خوبی که نسبت به کشور عراق و مردم آن داشت از طرف سردار سلیمانی به عنوان فرمانده شهر سامرا انتخاب شد. کتاب «روایت ناتمام» تدوینی از مجموعه مصاحبه هایی است که شهید تقوی فر در سالیان متمادی داشته اند. عمده این گفتگوها با محوریت سال های ابتدایی انقلاب و حوادث آغازین جنگ هستند. همچنین این کتاب مشتمل بر دو مصاحبه مبسوط با شهید تقوی فر در مورد شهیدان زین الدین و دقایقی است که در طول هشت سال دفاع مقدس با این دو شهید بزرگوار همکاری داشته است.

در ادامه برشی از این کتاب را می خوانید:

وقتی انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام (ره) پیروز شد، دشمن احساس کرد این انقلاب در تعارض با آنها است. مردم مسلمان عراق عمدتاً شیعه بودند و از همه اقشار و حتی از اساتید با صدام مخالفت داشتند. خیلی از آنها فرار کردند و به ایران پناه آوردند جمهوری اسلامی هم به آنها پناه داد و به آنها رسیدگی می‌کرد و رفته رفته به تعداشان افزوده می شد. آنها اعلام آمادگی کردند که حاضریم علیه نظام بعثی که مخالف اسلام است و جنگ را به راه انداخته است به جبهه بیاییم و در این دفاع شرکت کنیم.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

یادت باشد یادت باشد
۱۰ %
رسول ملاحسنی
۲۰۰,۰۰۰
۱۸۰,۰۰۰ تومان
مجید بربری مجید بربری
۱۰ %
کبری خدابخش دهقی
۴۰,۰۰۰
۳۶,۰۰۰ تومان
تو جای همه آرزوهایم تو جای همه آرزوهایم
۱۰ %
۷۰,۰۰۰
۶۳,۰۰۰ تومان
تو شهید نمیشوی تو شهید نمیشوی
۱۰ %
احمد رضا بیضایی
۶۵,۰۰۰
۵۸,۵۰۰ تومان
دلتنگ نباش دلتنگ نباش
۱۰ %
زینب مولایی
۷۳,۰۰۰
۶۵,۷۰۰ تومان
زیر تیغ زیر تیغ
۱۰ %
علی اکبر مزدآبادی
۷۲,۰۰۰
۶۴,۸۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها