رهایی از گناه
۳۲
۲
نام اثر :

رهایی از گناه

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
عمومی
قالب کتاب :
سخنرانی
وزن :
۳۵۴ گرم
تعداد صفحه :
۳۲۰ صفحه
نوع جلد :
شومیز
به زودی موجود می شود

معرفی کتاب

احساس سنگینی زنجیر یک گناه، روی دوش بسیاری از ما سنگینی می‌کند؛ گاهی با یک معذرت خواهی ساده از خدا آن را زمین می‌گذاریم اما خیلی زود گناه بزرگتری دستش را دور گلویمان حلقه می‌کند؛ به‌راستی راه نجات واقعی از گناه چیست؟ چگونه دوباره احساس کسی را به دست بیاوریم که پایش سمت خطا نرفته‌است؟ اصلا «رهایی از گناه» ممکن است؟

بله، پاسخی که در این اثر با بیان شیوای استاد علیرضا پناهیان دریافت می‌کنید همین است؛ پاسخی که همواره توسط آیات و روایات اسلامی به مومنان مژده‌ داده‌شده و درهای توبه همیشه باز بوده‌است.

کتاب «رهایی از گناه» قرار است قدم‌ها و روش‌هایی برای ترک گناه را به روشی ساده و کارآمد بیان کند.

این کتاب که به کوشش واحد پژوهش مؤسسه بیان معنوی، از سخنرانی‌های استاد پناهیان در ماه رمضان سال 1398 جمع‌آوری و پیاده‌سازی شده‌است.

قرار است در کنار هم معنای واژگانی همچون «عصیان»، «ذنوب»، «مغفرت» و... را درک کنیم تا زیباتر و مطمئن‌تر مسیر بازگشت به سوی آغوش الهی را درپیش گیریم.

مثلا در قسمتی از این اثر می‌خوانیم:

((برای دین‌دارشدن نباید خودمان را فراموش کنیم و یا منافع خودمان را در نظر نگیریم. آن هم نه یک منفعت‌طلبی ناقص و ضعیف، بلکه یک منفعت‌طلبی همه‌جانبه و شدید. وگرنه اگر کسی زیاد و همه‌جانبه منفعت‌طلب نباشد، ممکن است به سادگی برای دینداری متقاعد نشود.))

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

عبدالرحمان
۱۲ آبان ۱۴۰۱
عالی.است
یاقوت
۲۱ تیر ۱۴۰۱
هیچ وقت چنین نگاهی به توبه را نشنیده بودم

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده