دزدان گنج

دزدان گنج

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۵۰,۰۰۰
%۱۰
۴۵,۰۰۰
تومان
رده سنی:
کودکان
قالب:
داستان
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
وزیری
صفحات:
۴۸
وزن:
۹۲ گرم
شابک:
9789647512411

معرفی کتاب

کتاب «دزدان گنج» پنجمین جلد از مجموعه کودکان «قصه‌های شیرین دلستان و گلستان» است که داستان مردم دو شهر کوچک در نزدیک یکدیگر را روایت می‌کند. این کتاب از چهار داستان کوتاه تشکیل شده که هرکدام به بخشی از زندگی و فرهنگ مردم این دو شهر می‌پردازد. مردم شهر دلستان که در پای کوهی به نام بلندکوه زندگی می‌کنند، به ساختن کوز‌ه‌های باکیفیت و خوش‌ساخت مشهور‌ند و از این راه کسب درآمد می‌کنند. از طرف دیگر در شهر گلستان که در پشت بلندکوه قرار گرفته، مردم با آب چشمه‌های خروشان به پرورش گل‌های زیبا مشغول هستند. جلد پنجم این مجموعه به روایت بخشی از زندگی مردم این دو شهر می‌پردازد.

کتاب دزدان گنج از چهار داستان کوتاه تشکیل شده؛ داستان اول «سقا» دربارۀ عموطالب و کاروان اوست که به همراه چندین گاری، اسب‌سوار، مردان مسلح و کارگرها، قصد رد شدن از دروازۀ شهر را دارند. داستان دوم «خواب شیرین مش‌غلام» دربارۀ مش‌غلام است که چند شب متوالی بی‌خوابی گرفته و فکرهای عجیبی به سرش می‌زند. داستان سوم «دزدان گنج» ماجرای دو دزد را تعریف می‌کند که به دنبال گنج هستند و از طرفی، یک گله گرگ به دنبال آن‌هاست. داستان چهارم «بوی دست‌های پدر» نام دارد که روایتگر ماجراهای قاسم است که با آمدن پدر به زندگی او و خواهرش، ناگهان همه‌چیز برای او تغییر می‌کند. این مجموعه کتاب به قلم «محمد حمزه‌زاده» منتشر شده است.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

پانچلو    هدیه مخصوص تو پانچلو    هدیه مخصوص تو
۱۰ %
مکس لوکیدو - لیلا کاشانی وحید
۴۹,۰۰۰
۴۴,۱۰۰ تومان
پانچلو (تو بی نظیری) پانچلو (تو بی نظیری)
۱۰ %
مکس لوکیدو - لیلا کاشانی وحید
۵۵,۰۰۰
۴۹,۵۰۰ تومان
خدایا اجازه خدایا اجازه
۱۰ %
غلامرضا حیدری ابهری
۱۳۰,۰۰۰
۱۱۷,۰۰۰ تومان
پانچلو (بهتر از همه) پانچلو (بهتر از همه)
۱۰ %
مکس لوکیدو - لیلا کاشانی وحید
۵۵,۰۰۰
۴۹,۵۰۰ تومان
زیرزمین بازی (داستان‌های شکرخدا) زیرزمین بازی (داستان‌های شکرخدا)
۱۰ %
۴۵,۰۰۰
۴۰,۵۰۰ تومان
سه فندق گمشده (داستان‌های شکرخدا) سه فندق گمشده (داستان‌های شکرخدا)
۱۰ %
۴۰,۰۰۰
۳۶,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها